16 GB 2666 MHz vs 8 GB 2993 MHz RAM

SSTİ :)

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Monster notebook aldım ve RAM konusunda emin değilim. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar size sorsun ve yazan herkes 16 GB 2666 MHz RAM demişsiniz ama YouTube videolarında öyle gösteriyor aradaki fark 1 veya 2 FPS ile 8 GB 2993 MHz RAM kazanıyor ve bende laptop olduğu için Monster Abra A5 v15.8'i aldım öneriri misiniz?
Ben bir de siparişi verdim iptal etmeye değer mi RAM konusu?

Arkadaşlar size sorsun ve yazan herkes 16 GB 2666 MHz RAM demişsiniz ama YouTube videolarında öyle gösteriyor aradaki fark 1 veya 2 FPS ile 8 GB 2993 MHz RAM kazanıyor ve bende laptop olduğu için Monster Abra A5 v15.8'i aldım öneriri misiniz?

Hocam 1 veya 2 FPS farkediyorsa ki arkada 2 sekme acarsaniz yaninada Discord falan feci donmalar ve FPS dusuklugu yasarsiniz.

16 GB 2666 MHz > 8 GB 2933 MHz

İptal etmeye değer.

İptal etmeye değer.

Bence değil arkadaşımın laptopu öyle yani 15 GB RAM 2666MHz aldık elimize ulaştı laptop karşılaştırdık birçok oyunda FPS farkı aynı özellikler laptopa FPS farkı 2 veya 4 idi siz benimle dalga mı geçiyorsunuz beyfendi?
Bence değil arkadaşımın laptopu öyle yani 15 GB RAM 2666MHz aldık elimize ulaştı laptop karşılaştırdık birçok oyunda FPS farkı aynı özellikler laptopa FPS farkı 2 veya 4 idi siz benimle dalga mı geçiyorsunuz beyfendi?
16 olacakmış 15 değil pardon :)

Yeni konular

Geri
Yukarı