16 GB bellek 7.95 kullanılabilir hatası

. . . . . 20220630_004840.jpg

buradada yok hocam

windowsa girip msconfig kısmında işlemci sayısını tikleyin ve en yüksek sayıyı seçin ardından sistemi yeniden başlatın

oldumu hocam

Olmadı İse Son Çare Bıosa Girip F5 Basıp Kaydedip Çıkın

Son düzenleme:

Sanmıyorum muhtemelen sorun BIOS üzerinde dahili ekran kartınız açık ama bu BIOS'u daha önce hiç görmediğimden bir şey diyemiyorum sizin tek tek gidip bakmanız lazım BIOS üzerinde chipset sekmesi var mı veya ınternal Graphics Configuration seçeneği var mı diye tek tek bakmanız gerekmekte.

Sanmıyorum muhtemelen sorun BIOS üzerinde dahili ekran kartınız açık ama bu BIOS'u daha önce hiç görmediğimden bir şey diyemiyorum sizin tek tek gidip bakmanız lazım BIOS üzerinde chipset sekmesi var mı veya ınternal Graphics Configuration seçeneği var mı diye tek tek bakmanız gerekmekte.
Hemen bakıyorum.

Ek olarak hep böyle miydi RAM kullanımı ve Recep baltaşın böyle bir konusu var belki iş görür Asus Anakartlarda Dahili Ekran Kartını BIOS'tan Kapama
İşe yaramadı.

İşlemciyi sınırlama. Kaç gerekiyorsa onu kullansın. HP Bilgisayarlar - Hata: Sisteminizin Sanal Bellek Miktarı Düşük (Windows 10, 8, 7) | HP® Müşteri Desteği Asus ile ayarlar aynı. Onu 16 gb ram için olması gerekene ayarla. Videolarda var. Büyük ihtimalle çok fazla ayarlamış.
Hocam 1.ye 100 2 ye 1000 yazdım anlamadığım için çalışmadı ne yazarsam veya ne yaparsam daha doğru olacaktır?

Son düzenleme:
İşe yaramadı.

Hocam 1.ye 100 2 ye 1000 yazdım anlamadığım için çalışmadı ne yazarsam veya ne yaparsam daha doğru olacaktır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı