16 GB USB Bellek Biçimlendirme Hatası

Nasil kontrol edebilirim? Hersey duzgun callisiyor sadece diski biicmlendirmek lazim diyor.
Plastik kabı ayırıp pinlerin kontrol edilmesi lazım. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bir elektronikçiden yardım isteyebilirsiniz veya az da olsa bilenden.

Biçimlendirmeye çalıştığınız USB herhangi bir bilgisayar üreticisinden gelen USB mi? BİOS, İşletim sistemi veya sistem dosyalarını içeren türde.

Biçimlendirmeye çalıştığınız USB herhangi bir bilgisayar üreticisinden gelen USB mi? BİOS, İşletim sistemi veya sistem dosyalarını içeren türde.
Hayır. Toshıba marka sade bır usb.

Plastik kabı ayırıp pinlerin kontrol edilmesi lazım. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız bir elektronikçiden yardım isteyebilirsiniz veya az da olsa bilenden.
Herhangı fiziksel bir hasar görmedi durup dururken böyle birşey olabilirmi?

Eğer USB bağlantı girişleri sağlamsa çip onarımı deneyebilirsiniz. Ancak bağlantıları kontrol etmeden yapmayın bu dediklerimi USB'yi sağlamken çöpe atmak zorunda kalırsınız yoksa. Murat hocamın dediklerine bakmazsanız da sorunu çözemeyeceksiniz çünkü sorun bilgisayarınızda değil.

Chip Genius ile USB'nin çipini öğrenin: ChipGenius
Bu siteden USB çipine uygun yazılım indirin (Sağ kısımdan çipi seçip uygun yazılımı bulmanız lazım.): Все файлы / FlashBoot.ru - восстановление флешек, каталог утилит, статьи, форум
Çip yazılımı ile belleği fabrikasyona döndürüp yeniden ayarlamayı deneyin. Fırınlama yöntemi de denenebilir en son çare. Mikrodalgaya atın USB'yi.

Geri
Yukarı