16" M1 işlemcili MacBook Pro gelecek mi?

O zaman hiç ses çıkartmadan eğitim sayfasından alayım, istemezlerse ucuza gelir, isterlerse zaten vereceğim bir ücretti farkı öderim.
Benim ödememe, onlarında sormama durumunda ileride bir sıkıntı yaşanmıyordur umarım.

Ayrıca sizde bu konuda bir gelişme yaşadığınız bilgilendirirseniz sevinirim.
Yani dediklerine göre şimdilik her hangi bir sıkıntı yokmuş. Ne olur ne olmaz cuma günü tekrar kontrol edeceğim haber ederim. Eğer öğrenci indirimiyle alırsan ve bununla ilgili mail gelirse haber eder misin?

Yani dediklerine göre şimdilik her hangi bir sıkıntı yokmuş. Ne olur ne olmaz cuma günü tekrar kontrol edeceğim haber ederim. Eğer öğrenci indirimiyle alırsan ve bununla ilgili mail gelirse haber eder misin?
Hocam m1'li macbook aldım. Şirketten gelen alışveriş kartım olduğu için (Apple'da geçmiyor Gürgençler ve Troy'da geçiyordu), bu kartla alabilecektim.

Gürgençler özel konfigrasyonlu laptoplarda öğrenci indirimi yapmadığını söyledi.
(Sitede, telefonda çok kez teyit ettirdim yapacaklarını söylediler ama gidince her şeyde yan çizdiler, asla tavsiye etmiyorum artık...)

Troy, Hopi'yi 1 kampanya saydığı için + öğrenci kampanyası yapamacağını söyledi. Bende öğrenci indirimi olmadan aldım mecbur.

M1 alacaklara tavsiye ederim. Zerre zorlanma, ısınma, pil sorunu, kasma donma yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı