16 Mbps Destekli Hatta 25 Mbps Tarife Satın Almak

İki hizmet birbirinden farklı oluyor 25AKK'siz sadece SüperOnline Fiberde geçerli ADSL & VDSl üzerinden satış yapmıyorlar. Süperonline adsl'de benim bildiğim AKNsiz 8 limitsiz paketi var sadece. Telekom dan paket değiştirmeyi deneyin sadece kurumsalın da var. Kabul etmezlerse iptal ettirin genel merkezden müşteri kaybetmemek için arayıp istenilen paketi tanımlıyorlar.
Paket değiştirmeyi talep edin derken anlamadım ben olayı bana anlatır mısın acaba internet mevzusundan pek anlamam. Sanırım dediğin şu ben Türk telekom'u arayacağım ve akk'sız paket mi isteyeceğim?

Böyle bir şey mümkün değil, gereksiz yere uğraşıyorsunuz. Siz şu anda ADSL üzerinden hizmet alıyorsunuz ve VDSL veya FTTX altyapısı yok ise bunu yapamazsınız. Bu altyapılardan herhangi birisi olsa zaten size 25Mbps tamamen verirler, bunuda kendiniz modeminiz destekliyorsa istediğiniz kadar hızı düşürebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paket değiştirmeyi talep edin derken anlamadım ben olayı bana anlatır mısın acaba internet mevzusundan pek anlamam. Sanırım dediğin şu ben Türk telekom'u arayacağım ve akk'sız paket mi isteyeceğim?
Türk Telekom'un kurumsalında 16 Limitsiz paketi var ona geçiş yapabilirsiniz. Bazen taahhüt nedeniyle işlem yapmıyorlar, bunun için iptal talebi verdiğinizde arayan birim yapabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'un kurumsalında 16Limitsiz paketi var ona geçiş yapabilirsiniz. Bazen taahüt nedeniyle işlem yapmıyorlar, bunun için iptal talebi verdiğinizde arayan birim yapabiliyor.

Türk Telekom'da üst pakete geçiş yaparken taahhüt olsa bile hiçbir sorun olmadan geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca telefonla arayarak paketinizi değiştirmek yerine, Online İşlem Merkezi üzerinden daha hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı