16 Mbps ev interneti tek kişiye yeter mi?

dogukanavci0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, İstanbul'da öğrenciyim. Geçen sene bulunduğum evde ev interneti altyapısı bulunmadığından ötürü evimi değiştim. Şimdi geçeceğim evde ise sorgulattığım zaman 16 Mbps kadar internet altyapısı bulunduğu söyleniyor. Evde tek kalıyorum bu hız tek kişi kullanımda oyun oynamak için bana yeterli olacak mıdır?

Merhaba arkadaşlar, İstanbul'da öğrenciyim. Geçen sene bulunduğum evde ev interneti altyapısı bulunmadığından ötürü evimi değiştim. Şimdi geçeceğim evde ise sorgulattığım zaman 16 Mbps kadar internet altyapısı bulunduğu söyleniyor. Evde tek kalıyorum bu hız tek kişi kullanımda oyun oynamak için bana yeterli olacak mıdır?

Tek başınıza gayet yeterli olacaktır.

Türk telekom değilse yeter.

16 Mbps ile 2 senedir aktif Pubg oynuyorum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım.

TTnet - Adsl hem de :)

Şurada sorun yaşarsın, oyun indirme/güncelleme vs... Uzun süre gerekecektir, onda da geceleri downloadı açık bırakırsın, işin çözülür.

Online oyun oynarken kullanılan internet çok düşük. Öyle ki GTA 5'te en fazla 50 kb/s download ve upload yapıyor. Ortalama genelde 30 kb/s. PES oyunlarında 7 kb/s oluyor genelde. Diğer birçok oyunda da ortalama 10-15 kb/s internet kullanıyor. Sadece oyun indirirken 2 saatte indireceğin oyunu 6 saatte falan indirirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı