Çözüldü 16 Mbps internet ile GeForce NOW kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talhas_z5z

Decapat
Yer
Siirt
Daha fazla  
16 Mbps internetim var GeForce NOW ücretsiz paketine sahibim bu internetle oynayabilir miyim? Nasıl bir grafikte oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam detaylıca açıklamaya çalışayım. Fiber internetiniz olsaydı iyi olurdu fakat yok tahminen VDSL kullanıyorsunuz ayrıca 2 cihaz daha bağlı diyorsunuz o cihazlar bir indirme işlemi ya da 1080/720 video izleme işlemi yapıyorsa performansı düşürebilir. Tek tek deneyin derdim ancak ücretsiz pakette sıra bekleyeceksiniz. Bir de EU sunucusunu boş verin GFN powered by GAME+ bu siteden indirin GeForce NOW'u bu sayede Türk sunucularında oynayacaksınız ve çok daha gecikmesiz ve kaliteli bir görüntü olacaktır. Gameplus Turkcell'indir güvenebilirsiniz.
İnternet stabilse oynanır, Fiberse daha da verimli olur. 1080p 60 FPS oynanabilir.

1080p Low 60 FPS.
GeForceNow'da grafik kalitesiyle,internet hızının alakası yok bilip bilmeden yorum yapmayın. 16 MBPS internetle 1080P video bile zor izlenirken (başka kişilerin de interneti kullandığını varsayıyorum.) 1080P stream oynaması çok zor. 720p 30-60 fps arası oynarsınız @Talhas_z5z

GeForce NOW'da grafik kalitesiyle, internet hızının alakası yok bilip bilmeden yorum yapmayın. 16 Mbps internetle 1080p video bile zor izlenirken (başka kişilerin de interneti kullandığını varsayıyorum.) 1080p stream oynaması çok zor. 720p 30-60 FPS arası oynarsınız @Talhas_z5z

Ben 16ya daha yükseltmedim 8'deyim ve 1080p rahat açabiliyorum 16 da 4K falan açarım herhalde:)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı