16 saat Valorant oynamak

akif121221

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Ryzen 5 5600g

Ram:16gb 3600mhz ddr4

Anakart:asus a520m plus

Ekran kartı :vega 7(apu)

PSU: 620wat

SSD:512gb m2 ssd
Meslek
Öğrenci
Rank kasmak için aralıksız 16 saat Valorant oynadım dün bu günde 10 saat oynadım aimim gözle görülür artı ama arkadaşlar 5.saatten sonra sövmeye başladı çünkü beynim durdu ve salakça oynadım.

Dosya Ekleri

• 20230719_034815.jpg
    20230719_034815.jpg
    216,2 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Rank kasmak için aralıksız 16 saat Valorant oynadım dün bu günde 10 saat oynadım aimim gözle görülür artı ama arkadaşlar 5.saatten sonra sövmeye başladı çünkü beynim durdu ve salakça oynadım.
Bizi bağlayan kısmı nedir merak ettim burada.

Bence bu kadar fazla Valorant oynama benim arkadaşımda böyle gitti 1500 TL oyun aldı hala Valorant oynuyor farklı oyunlara yönel ya da değişik aktiviteler yap gözlerin bozulabilir ve daha fazla sorunlara yol açabilir bu durum giderek.

Ben bütün yaz abartısız söylüyorum sabah 7'ye kadar bilgisayar'da sabahladım tüm yaz ondan sonra yaz'ın sonunda bi hastalandım 1 Hafta boyunca Ağır Hasta kaldım yatakta başım dönüyodu kısacası çok pc oynadım sonra ağır hastalandım ama şimdi max saat 2'Ye kadar oyun oynuyom ama çoğu zaman oyun oynamıyorum.

Akif dostum senin bu başarından dolayı büyük bir kıvanç duydum. Umarım 24 saat challenge yaparsın ve bizi gururlandırırsın. Seni seviyoruz başarılarının devamını dilerim.

Yaptığınız ekstrem hareketlerin övgü veya şaşkınlık ile karşılanması bugün sizi mutlu ediyor olabilir ancak ilerde yaşayacağınız problemler toplumda istenmeyen kişi olmanıza yol açacak. Biraz sosyalleşin, spor yapın, gezin. Sağlığınızdan önemli bir şey yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı