16 yaş futbol için geç mi?

kasli kopke

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 15 yasinda 1.82 boyum var cok yakin zamanda 16 olacağım. Oynayişimi beğeniyorum sol kanat olarak oynuyorum ama hiç futbol da bir takıma kayıt olmadım. Kaydolmak istesem herkes geç olduğunu söylüyor sokaktan gelme oynayasimla ziyan olmasını istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

16 Yaşındasın , Bende Öleyim ve Daha Ergeniz Hiç Birşey İçin Geç Değil Bor Kursa Kaydol Ve Gerçekten İyi Oynuyosan Farkedilirsin Merak Etme

Merhaba 15 yasinda 1.82 boyum var cok yakin zamanda 16 olacağım. Oynayişimi beğeniyorum sol kanat olarak oynuyorum ama hiç futbol da bir takıma kayıt olmadım. Kaydolmak istesem herkes geç olduğunu söylüyor sokaktan gelme oynayasimla ziyan olmasını istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

bana sorarsan biraz geç dostum. eğer gerçekten çok yetenekliysen hocaların gözüne girebilirsin. fakat bu yaştan sonra altyapıya gideceksin vb... seçmeler zaten zordur fakat yetenekli olduğunu düşünüyorsan başlamanı öneririm

16 Normal şartlarda geç, futbol sadece yetenek değil takım anlaşması da gerektirir. Sokakta çok iyi olabilirsin ama bir maçta rakip 12 yaşından beri futbol okulunda ise sizden çok daha tecrübeli olduğu için her topta sizi ekarte eder, maçta hiçbir etkiniz olmaz. Bireyselde ne kadar iyi olsanız da futbol takım oyunudur ve tecrübe gerektirir. Yine de şansınızı deneyin fakat işiniz zor.

Geri
Yukarı