16 Yaş İçin Banka Hesabı Açma

OnurOfc

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 18.11.2006 doğumluyum. Bana IBAN gerekli olduğu için banka hesabı açmak istiyorum. İş Bankası tarzı bankaların böyle kartlar verdiğini duymuştum ama bana aylık (tahmini) 500-10.000 TL para geleceği için eft/havale kısıtlaması olmaması lazım. Ara sıra tabii başka IBAN'lara para yollayacağım. Şartlarıma uyan banka hesabı açacak bankalar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şartlarınıza uyar mı bilmem ama yenilik açısından Akbank öneririm. Sadece Anne ya da Baba olacak şekilde imza ile hesap açıyorlar. Vasi başkasındaysa durum değişebiliyor.

Ben İş Bankası açtım ATM Sayısı fazla olduğundan. Tanımlı hesaplara para gönderip alabiliyorsun falan. Mobil uygulaması da hiç kolay değil. Akbank açacaktım orada da herkes farklı konuşuyor. Bazıları açmıyor. Bazıları şart koşuyor. Keşke Garanti BBVA Açsaydım diyorum.

Arkadaşlar 18.11.2006 doğumluyum. Bana IBAN gerekli olduğu için banka hesabı açmak istiyorum. İş Bankası tarzı bankaların böyle kartlar verdiğini duymuştum ama bana aylık (tahmini) 500-10.000 TL para geleceği için eft/havale kısıtlaması olmaması lazım. Ara sıra tabii başka IBAN'lara para yollayacağım. Şartlarıma uyan banka hesabı açacak bankalar var mıdır?

Anne baba varisinle birlikte 18 yaş ve üzeri dilediğiniz bankadan hesap açılışı için görüşebilirsiniz. şubeyle yüzyüze görüşebilirsiniz.

Geri
Yukarı