16 yaş için kart önerisi

Nasıl kullanıyorsunuz anlatir misiniz? Ben de düşünüyorum ama kararsızım.

Papara'nın uygulamasını yükleyip black kartı tamamen ücretsiz bir şekilde getirtiyorsunuz para yüklemede kesim olmuyor ve aylık para kesimide yok Papara uygulamasında cashback kısmı var orada bazı abonelikleri yarı fiyatına veriyorlar borçlanma yok sonra temassız ödemesi var.

Papara'nın uygulamasını yükleyip black kartı tamamen ücretsiz bir şekilde getirtiyorsunuz para yüklemede kesim olmuyor ve aylık para kesimide yok Papara uygulamasında cashback kısmı var orada bazı abonelikleri yarı fiyatına veriyorlar borçlanma yok sonra temassız ödemesi var.
Abonelikleri yarı fiyatına veriyorlar fiyorsunuz hiç yaptınız mı?

Abonelikleri yarı fiyatına veriyorlar fiyorsunuz hiç yaptınız mı?

Hayır. Ama kastettiğim şey şu:

20210518_160402.jpg

Papara'da şöyle bir sınır var 1 ay içerisinde 10 kişiden gelen parayı kesmez miktarı ne olursa olsun ama 10 kişiden sonra %3, 5 komisyon alıyor ama baktığın kartlar içerisinde en mantıklısı yine Papara.

Ben Papara kullanıyordum, 1 yıl kullandım neredeyse sonra Papara ile yasa dışı kumar yapılıyor vesaire haberleri çıktı bizde arkadaşlarla beraber tamamen iptal ettik. Sonra kartı kırdık. Bana da kart lazım herhalde tekrar Papara alacağım. Aynı telefon numarasından tekrar alınmıyor galiba değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı