16 yaşında 1.71 boy daha ne kadar uzar?

• Konuyu başlatan Qubad
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 666

Qubad

Yoctopat
Daha fazla  
16 yaşındayım ve boyum 171. babamın boyu 185'miş, annemin boyu tahmini olarak 165. üvey ablamın boyu 172 imiş. Gece saat 2-3'te uyuyorum. Genelde öğlen 1 2'de uyanıyorum. Yani 9 10 saat uyuyorum boyum kaç cm olur?

Bu arada doğum günüm Temmuz'da yani 17 yaşıma daha 8 ay var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Babanın ve annenin boylarına bakarak tahmini 1.80 olursun, ama gece 2-3'te yatmaya devam edersen boyun normalde olacağına göre kısa kalabilir.

Babanın ve annenin boylarına bakarak tahmini 1.80 olursun, ama gece 2-3'te yatmaya devam edersen boyun normalde olacağına göre kısa kalabilir.
1.80 olmasına imkan yok. Abartma. Max 1.76-77 görür o da eğer sportif biriyse. Yoksa 1.73lerde kalır.

1.80 olmasına imkan yok. Abartma. Max 1.76-77 görür o da eğer sportif biriyse. Yoksa 1.73lerde kalır.
Abartmıyorum, annesinin ve babasının boylarına göre tahmini boyu söylüyorum. Herkes aynı yaşlarda uzayacak diye bir şey yok. Biri 14 yaşında boy atıp 1.80 olur, biri 17'de atıp 1.80 olur.

Öğlen 2'de uyanırsan tabi geç yatarsın, bir gün saat 8-9 gibi kalkıp 11-12 gibi yat düzelir uyku düzenin.
Ben 1 gün uyumayıp uyku düzenimi düzeltmeye çalıştım 1 2 hafta sonra yine uyku düzenim bozuldu diye hatırlıyorum. Benim parmağım ve dudağım soyuluyor vitaminsizlikten ola bilirmiş. Dudağımdaki ölü deriler soyuluyor ola bilir. Vitaminim düşük olduğu için boyum az uzaya bilir belki boyumun uzamasını istiyorum ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı