Çözüldü 16 yaşında biri tek başına hasta ziyaretine gidebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Travis_Bickle

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon XFX RX6400 4gb GPU, AMD Ryzen 5 4500 CPU, 8+8 3000'lik DDR4 Ram, 650w 80+ PSU, Rampage Membran Klavye, AOC GM500 Mouse, AOC 24G2SP Monitör, Samsung SyncMaster 932NWE Plus 8000:1 5 ms İkinci Monitör, Rampage Kulaklık
Meslek
Öğrenci
Dedem ameliyat oldu. Olalı iki gün oldu sanırım ama gidemedim yanına. Almazlar falan deyince vazgeçtim. Yarın okul çıkışı gitmek istiyorum. Beni dedemin yanına alırlar mı? Girmeme izin verirler mi?

Çözüm
Gidebilir, ben çok gittim. ama hastaneden hastaneyede değişkenlik gösterebilir hastaneyi arayıpda öğrenebilirsiniz.

Şehir hastanesi. Devlet Hastanesi.

Arkadaşlar 15 yaşın üzerini ziyaret saatlerinde alıyorlarmış sadece.
Bu hastanade öğleden sonra 1-2 ve akşam 7-8 arası ziyaretçi saati imiş. O saatte babam gidecek birlikte gideriz. Teşekkür ediyorum herkese.
İzin verirler bence. Dedem ameliyat oldu ziyaret edebilir miyim de.

Yarın gideyim o zaman. Umarım alırlar. Boşuna gitmiş olmayayım. Okuldan hastane 7km. Hastaneden ev 9 km. Eğer almazlarsa 10 km fazladan yol gitmiş olacağım.

Gidebilir, ben çok gittim. ama hastaneden hastaneyede değişkenlik gösterebilir hastaneyi arayıpda öğrenebilirsiniz.

Şehir hastanesi. Devlet Hastanesi.

Arkadaşlar 15 yaşın üzerini ziyaret saatlerinde alıyorlarmış sadece.
Bu hastanade öğleden sonra 1-2 ve akşam 7-8 arası ziyaretçi saati imiş. O saatte babam gidecek birlikte gideriz. Teşekkür ediyorum herkese.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı