16 yaşında biri yurt dışına tek başına çıkabilir mi?

Ester Han

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Başlıkltada yazdığı gibi haziran ayında Makedonya'ya gezmeye gitmek istiyorum. Ailemin izni var zaten pasaportum hazır. Şu an 16 yaşındayım, yurt dışına başımda kimse olmadan nasıl gidebilirim? Amacım orayı gezmek ve 1 hafta gibi bir süre kalmak. Gerekli belgeler nedir ve hava alanında ne yapmam gerekiyor sıkıntı çıkar mı? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Başlıkltada yazdığı gibi haziran ayında Makedonya'ya gezmeye gitmek istiyorum. Ailemin izni var zaten pasaportum hazır. Şu an 16 yaşındayım, yurt dışına başımda kimse olmadan nasıl gidebilirim? Amacım orayı gezmek ve 1 hafta gibi bir süre kalmak. Gerekli belgeler nedir ve hava alanında ne yapmam gerekiyor sıkıntı çıkar mı? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Muvafakatname alırsanız elbette.

Internetten bakabilirsiniz. Gerekli belgeler yazdıktan sonra sonuçları kendiniz görün.
birlikte gidelim mi? Bende gelmek istiyorum. :D

Gördüğüm kadarıyla sıkıntı yaşayan yokmuş ama deneyim eden varsa deneyimlerini benimle paylaşır diye açmıştım başlığı herkese teşekkürler

Geri
Yukarı