16 yaşında MMA başlamak

Hevesin varsa aile hikaye dinleme bile git yazıl paran varsa karşı çıkacaklarını düşünmüyorum sonuçta bir yerden ilerlemek istiyorsun sende sonra ileride işsiz derler bir de izin vermiyorlar bazı ebeveynler çocuğunun istediği yerden ilerlemesine çıldırırsın.

Hocam biliyorsunuz Türkiye de dövüş çok popüler değil bazı aileler işte oğlunun iyi işlerde olmasını ister dayak yiyerek para kazanmasını değil :) ama benim hevesimde var kendimi denemek de istiyorum zaman gösterecek bana artık.

Hocam biliyorsunuz Türkiye de dövüş çok popüler değil bazı aileler işte oğlunun iyi işlerde olmasını ister dayak yiyerek para kazanmasını değil :) ama benim hevesimde var kendimi denemek de istiyorum zaman gösterecek bana artık.
Biliyorum hocam ama dövüş sanatı dışarıda da kendini savunmanda önemli aileni şöyle kandırabilirsin anne veya baba ben kendimi korumaya yönelik eğitim almak istiyorum ve bunda profesyonelleşmek istiyorum dersin ama her şeyini açıklayarak anlatarak söyle izin verirler muhtemel eğer vermezlerse sen habersiz git dersin arkadaşlarımla illa salonun parasını karşılarsın bu arada okula gidiyorsan veya çalışıyorsan harçlıklarını biriktirip ödersin dışarı çıkacağız ne bileyim bir şey uydurursun aklıma gelmedi şuan :) eğer hevesin varsa durma hem seni TV'de izleriz dostum kim bilir:)

Biliyorum hocam ama dövüş sanatı dışarıda da kendini savunmanda önemli aileni şöyle kandırabilirsin anne veya baba ben kendimi korumaya yönelik eğitim almak istiyorum ve bunda profesyonelleşmek istiyorum dersin ama her şeyini açıklayarak anlatarak söyle izin verirler muhtemel eğer vermezlerse sen habersiz git dersin arkadaşlarımla illa salonun parasını karşılarsın bu arada okula gidiyorsan veya çalışıyorsan harçlıklarını biriktirip ödersin dışarı çıkacağız ne bileyim bir şey uydurursun aklıma gelmedi şu an :) eğer hevesin varsa durma hem seni TV'de izleriz dostum kim bilir:)

İnşallah hocam ya en büyük hayalim en azından böyle ailemi gururlandırırım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı