Çözüldü 16 yaşında motor ehliyeti alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tedmosby5

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 17 olmamız mı gerekiyor? Birkaç kişiden öyle olduğunu duydum da yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2 sene sonraki ehliyet fiyatları da zaten şimdiki gibi olacak değil mi? Aşırı mantıksız bir öneri. 2 yıl boyunca motorunu sürer. 2 sene sonra da A2 ve b ehliyetini aynı anda alır. Bir şey değişmez. Enflasyon rekorları kıran bir ülkede yaşıyorsun.

Doğru dediniz ben simdi ehliyeti alıp yazın da motoru almayı düşünüyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Tedmosby5 Motor ciddi bir iş kardeşim. Araba gibi değil. Ekipmansız motosiklet süreceksen hiç girişme derim.

A1 ehliyetini al. 125cc motorunu sür. 18 yaşına girdiğinde B + A2 ehliyetini alıp 47 beygire kadar olan bütün motorları sürebilirsin. Sonrasında zaten üstüne koya koya gidersin.

Hangi motorları düşünüyorsunuz bu arada?

Aklımda monidal 125 drift l var şu an.

16 yaşını doldurman gerekiyor, anlamayanlar için 17 yaşından gün alman gerekiyor deriz.
17 yaş denmesinin sebebi bu.

Özetle 2008'li isen doğum gününden sonra A1 almaya hak kazanırsın.

Ben birkaç kişiden oyle duymuştum o yüzden sordum.

@Tedmosby5 Motor ciddi bir iş kardeşim. Araba gibi değil. Ekipmansız motosiklet süreceksen hiç girişme derim.

A1 ehliyetini al. 125CC motorunu sür. 18 yaşına girdiğinde B + A2 ehliyetini alıp 47 beygire kadar olan bütün motorları sürebilirsin. Sonrasında zaten üstüne koya koya gidersin.

Biliyorum abi hayırılsı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı