16 yaşında nasıl Bitcoin işine girilebilir?

Witches

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Geliştirici
Güncel konu bulamadım ve yeni konu açmak istedim. Elimde 1000 TL var, bu parayla BTC almak istiyorum. 16 yaşında nasıl yapabilirim bu işi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel konu bulamadım ve yeni konu açmak istedim. Elimde 1000 TL var, bu parayla BTC almak istiyorum. 16 yaşında nasıl yapabilirim bu işi? Teşekkürler.

Kral bu işlerden para vurmak ciddi emek istiyor ya. Hiç yapmadım tabii bilgi sahibi değilim ama bir ara baktım YouTube'dan falan. Yani olan harçlığınıda boşa atma, gerek yok. 1000 TL günümüzde çok büyük bir para değil tabii ama bilmiyorum bana saçma geliyor. Zamanında vuran vurdu parayı saldı sonra.

Kral bu işlerden para vurmak ciddi emek istiyor ya. Hiç yapmadım tabii bilgi sahibi değilim ama bir ara baktım YouTube'dan falan. Yani olan harçlığınıda boşa atma, gerek yok. 1000 TL günümüzde çok büyük bir para değil tabii ama bilmiyorum bana saçma geliyor. Zamanında vuran vurdu parayı saldı sonra.

Her gün üstüne koycam şuanlık 1000tl var 2 aya 5000tl atarım coine. Ama kar edersem tabii.

@Witches Eğer reşit bir kişi üzerinden işlem yapacaksan borsa düşünebilirsin. Halka arz gibi hisse senetleri ile uğraşabilirsin. Temettü dağıtan firmalar var oralardan kazanç sağlayabilirsin. Bitcoin işi ile alakam yok ama sanırım şuan da o kadar da kazançlı değil. Yatırım tavsiyesi değildir bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı