16 yaşında saçım dökülüyor mu?

v1Sentius

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da yazdığım gibi saçım dökülüyor gibi hissediyorum bu yüzden size bir danışmak istedim. Her banyoya girdiğimde yaklaşık olarak elime 40-55 tel arası saç geliyor bu olay da bende dökülüyor mu acaba kuşkusunu yarattı. Saçım dökülüyor mu yoksa bu değerler normal mi?

40-55 tel bir tık fazla. Stresten, genetikten veya farklı bir sebepten olabilir. Cildiyeye gidin, kan testi de yaptırın. Vitamin ve mineral değerleriniz düşük olabilir.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da yazdığım gibi saçım dökülüyor gibi hissediyorum bu yüzden size bir danışmak istedim. Her banyoya girdiğimde yaklaşık olarak elime 40-55 tel arası saç geliyor bu olay da bende dökülüyor mu acaba kuşkusunu yarattı. Saçım dökülüyor mu yoksa bu değerler normal mi?

Bende de aynı sorun vardı. Stresten, kepekten ve belkide alerji dedi doktor (saç diplerim yanıyordu). Çinko ve birkaç ilaç daha verdi cildiyeye gidin hocam.

40-55 tel bir tık fazla. Stresten, genetikten veya farklı bir sebepten olabilir. Cildiyeye gidin, kan testi de yaptırın. Vitamin ve mineral değerleriniz düşük olabilir.
Hocam biraz zayıf bir insanım yani besin değerlerim düşük olabilir fakat sizce 40-55 tel kelliğe kadar götürür mü?

Bende de aynı sorun vardı. Stresten, kepekten dedi doktor, çinko ve birkaç ilaç daha verdi cildiyeye gidin hocam.
Gideceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı