Saçım dökülüyor

Ali İmran1

Decapat
Yer
andromedaya geldiğinde düz git samanyolunda dur
Daha fazla  
Evet, boy uzaması gibi açılması saçma bulunan konulardan biri ancak artık nereye başvurabileceğimi bilmiyorum. Yaşım 16 ve geçen yazın başında bioblas markasıyla başlayan saç dökülmesindeki artış artık ciddi bir sorun oldu. İlk başlarda mevsimsel geçişe bağladığımdan dolayı pek üstüne düşmedim fakat, 1 aylık 50 mg lustral kullanımından dolayı da olabileceğini düşünüyorum bioblasın yanında, saçım bırakın duşu sonrasında da elimi her attığımda 7-8 tel bırakmaya başlamıştı 1.5 hafta önce. İlacı 2 haftadır almıyorum ancak bioblası bırakacağım günde yani 1.5 hafta öncesinde geçirdiğim trafik kazası sonrası dikiş atıldı başıma ve sarıldı. Fark ettiğim kadarıyla saçım daha koyu bir renk almıştı sargıyı çıkarıp ancak iki gün önce bıttım sabunu ile ilk duşumu alabildim ve sonuç çok ama çok daha kötüydü. Son duşu da bugün aldım ve öncekindeki gibi bayağı bir tel özgürleşti. Kaza öncesinde sizin de tavsiye edeceğiniz gibi dermatolojiye gittim kan ve hormonlarıma bakıp sorunsuz olduğumu söylemişlerdi ama durumum şu an çok daha beter ve yerde bile şimdiden en az 50 tel var:'D. Stres yapmadığımı düşünüyorum ama yine de nedensiz görünen bu durum canımı sıkıyor. Sadece baba tarafında 2 amcamdan birinde kellik var ve babam sağlam keza dayılarım da babam gibi, zamana bırakacağım ancak kreatin denemesi yapacağım döneme denk gelmesi de cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı