16 yaşında saçının arkası açılan biris kel kalır mı?

Hocam vallahi cok korkuyorum ya 30 40'ta kalsam koymaz da bu yaşlarda çok korkuyorum.
Hocam korkmanize gerek yok diye düşünüyorum. Ektirme gibi işlemler var artık ve bu ektirme sizde hiç siritmaz çünkü millet gibi kel olupta sonradan ektirmiyorsunux sadece başınızın üstü açık.

Genetikte varsa kelleşme elbette olur fakat bunun üstesinden gelmek de mümkündü. Bilim insanları önceden söylenmişti genetik kelleşmeninin önüne artık geçen uygulamalar var.

(Bulabilirsem atacağım)

3 sene içinde kelsin dostum.
1700337178854.png

Kel kalir miyim sizce? Ya da kacimda kalirim?
Ev yapımı menekşe yağı yapıp kullanabilirsiniz.

Saçkıran da olabilir hastaneye git iğne falan yapıyorlar düzeliyor tabii kellik değil de saçkıransa. Fotoğrafta saçındaki açıklık saçkıranı andırıyor ama doktor saçkıran demeden bilemeyiz.

Saçkıran da olabilir hastaneye git iğne falan yapıyorlar düzeliyor tabii kellik değil de saçkıransa. Fotoğrafta saçındaki açıklık saçkıranı andırıyor ama doktor saçkıran demeden bilemeyiz.

Yok hocam eminim genetik bende ama nasıl önüne geçerim bilmiyorum her gün duş alıyorum engelleyeci şampuan kullanıyorum başka yapacağım bir şey yok ki.

Foto net değil ki kafanın tam üstünden de değil.
Yok hocam eminim genetik bende ama nasıl önüne geçerim bilmiyorum her gün duş alıyorum engelleyeci şampuan kullanıyorum başka yapacağım bir şey yok ki.
Genetik kelliğin önüne geçmek gayet kolay. Erkekliğinden oluyorsun bitiyor.

Hocam korkmanize gerek yok diye düşünüyorum. Ektirme gibi işlemler var artık ve bu ektirme sizde hiç siritmaz çünkü millet gibi kel olupta sonradan ektirmiyorsunux sadece başınızın üstü açık.
Crown çevresine Ekim yapılmaz. Hiçbir klinikte kel olmayan adama Ekim yapmaz.

Genetikte varsa kelleşme elbette olur fakat bunun üstesinden gelmek de mümkündü. Bilim insanları önceden söylenmişti genetik kelleşmeninin önüne artık geçen uygulamalar var.

(Bulabilirsem atacağım)
5 bin yıl öncede vardı ki. Sadece yapacak "erkek" yok ortada.

Fotoğraf net değil ki kafanın tam üstünden de değil.
Genetik kelliğin önüne geçmek gayet kolay. Erkekliğinden oluyorsun bitiyor.

Crown çevresine ekim yapılmaz. Hiçbir klinikte kel olmayan adama ekim yapmaz.

5 bin yıl önce de vardı ki. Sadece yapacak "erkek" yok ortada.

Anlamadım hocam net değil derken gayet belli oluyor her yer.

Dosya Ekleri

• IMG_1434.jpeg
    IMG_1434.jpeg
    224,7 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı