16 yaşında yaz tatilinde çalışılabilir mi?

orcun38

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım. Aşırı derece utangaç birisiyim. Yaz tatilinde 2 ay falan bir yerde çalışmak istiyorum. Aileme de hiç sormadım. Ama biraz para kazanmak istiyorum. Herhangi bir yere sormaya çok utanırım diye çekiniyorum da ne yapabilirim?

Çalışabilir miyim? Çalışabilirsem nereler alır?

Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım. Aşırı derece utangaç birisiyim. Yaz tatilinde 2 ay falan bir yerde çalışmak istiyorum. Aileme de hiç sormadım. Ama biraz para kazanmak istiyorum. Herhangi bir yere sormaya çok utanırım diye çekiniyorum da ne yapabilirim?

Çalışırsın da hiçbir güvencen, sigortan olmaz.

Mümkünse annenin babanın yanına gir.
17 yaşındayım mahallede part-time işlere 5K veriyorlar Max.
Annemin yanında 12K alıyorum. (pastahane)

Çalışırsın ama ağır olmayan bir iş istiyorsan garsonluk var arkadaşım 8 saat çalışıp 650 TL alıyor ama fiyat değişir tabii sana tavsiyem bazı yerler 12 saat çalıştırıyor oralara girme kesinlikle. Bence utangaçlığını düzeltebilecek en iyi iş olabilir.

Çalışırsın ama ağır olmayan bir iş istiyorsan garsonluk var arkadaşım 8 saat çalışıp 650 TL alıyor ama fiyat değişir tabii sana tavsiyem bazı yerler 12 saat çalıştırıyor oralara girme kesinlikle. Bence utangaçlığını düzeltebilecek en iyi iş olabilir.

Tecrübesiz elemanları ağır kullanıyorlar.
Bence garsonluk ile başlamaması en iyisi.

Mümkünse annenin babanın yanına gir.
17 yaşındayım mahallede part-time işlere 5K veriyorlar Max.
Annemin yanında 12K alıyorum. (pastahane)

Maalesef yok

Bizim bir arkadaş fabrikaya gireceğim ben diyor bende alırlar mı falan demiştim alıyorlar alırlar dedi acaba ona sorup öyle bir fabrikaya mı girsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı