16 yaşından sonra boy ne kadar uzar?

Uzadın mı?

@zweipfund uzadınmı kardeşim cevaplarsan çok sevinirim sorucağım bir kaç soru var

Bir testesteron seviyene bir baktır sıkıntı varsa takviye alırsın. Beslenmeni de düzene sok. Benim de boyum kısa ve psikolojik olarak olumsuz etkiliyor başka üyelerde yazmış baş edemiyorsan sosyal hayatınıda etkilemeye başladıysa mutlaka psikoloğa görün.

Konu eskiymiş belki başka gençler görür.

Boyunuzu uzatamazsınız. Boyunuz sizin değiştirebileceğiniz bir şey değil o yüzden değiştirebileceğiniz özelliklerinize odaklanın. Spor yapın mesela her türlü(fitnessa başlayabilirsiniz), fiziğinizi düzeltin iyi bir şekle sokun. Yapabilecek bir çok şeyiniz var ve genç durmak o kadar da kötü bir şey değil.

Reis yaşım 16 boyum 178 hala uzar mıyım sence 6 ay sonra 17 gircem
Hocam niye yeni konu açmak yerine buraya yazıyorsunuz ? 2019'da yardım istemiş adama 2022'de cevap verdim. Sorduğun soruyu da kimse bilemez. Uzama ihtimalin var ama uzamayabilirsin de.

Ulan 177-180 arası görsem bayram edicem kafaya taktım baya 18-20 yaşına kadar sınırları zorlamam lazım inş olurum.

Benim annem 170 babam 185miş eskiden ama boyum 187 abım 186 ablam 170

Bence 19'una kadar uzar sonrasında durur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…