16 yaşından sonra boy uzamasının durması

Vallahi bana göre 1.98 fena sayılmaz ve çok uzun boylu-poslu bir adam gözükürüm 22 yaşıma kadar.

İçi boş laflar 1.98 basketçi boyu zaten.

Şu internette gördüğünüz "Yhaa arkadaşlar 1.90 altıda erkeğim demesin minnoş bebek gibisini heehhehe" gibi saçma laflara inanıp kendinizi kısa birisi sanmayın 1.70-.180 gayet yeterli boylardır.

Yok bilmem kaç boyunda kültürlü erkek diyen ekşi sözlük yazarlarına bir çift lafım olacak.

İçi boş boy konularınız boyunuz uzasa bile beyniniz kısalıyor sadece karşı cins için yaşayan keko tayfanın kültür adlı kılıfına sokulmuş halisiniz. Neyse, karşı tarafa bakacağım belki insan görürüm.

Michael jordan ve kobe bryant adında basketçi arkadaş var. İkisinin boyu 1.98 ve 15 cm uzun benden.

Şu an boyunuz kaç?

2018 Ekim'de boyum 165'di 2021 Ekim'de 182, şu an 185 boyundayım geçen sene daha uzamam diyordum 3 cm daha uzadım kişiden kişiye değişiyor 22 yaşına kadar boyun uzayabilir sabretmen lazım bunun haricinde düzenli uyuyup sağlıklı beslenip sporla uğraşırsan genetiğine ek birkaç cm eklersin diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…