1600 TL 144Hz 1ms Monitör önerisi

Hiçbir güvencesi yok çinde üretilen bir model. Ayrıca kendi panellerini kullanmıyor.
Tavsiyede bulunmadım, fikir vermesi açısından yazdım. Bende merak ettiğim için satın aldım, beğenmezsem iade edeceğim.
AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA Buna bakabilirsiniz. Ekran kartı ile uyumsuzluk yapar mı bilemiyorum.
Ürün stokta yok olarak görünüyor, bildiğim kadarıyla stokta olmayan ürünlerin linklerini paylaşmak yasak.

Msi Optix istedim ürün bugün elime ulaşır (öyle dediler ama meçhul :D ) , eğer bir kaç gün sonra lamayı düşünüyorsanız ben Msi Optix Mag241c modelini inceleyip bir yorumda bulunurum .

Son düzenleme:
Bu baya sağlam.

Acer ne zamandan beri panel üretiyordu?
Au optronics i duymadın galiba. Benq ve acer'a ait bir panel üreticisi.
Bu baya sağlam.

Acer ne zamandan beri panel üretiyordu?
Hayırdır sesin çıkmıyor.

Son düzenleme:
Au Optronics'i duymadın galiba. BenQ ve Acer'a ait bir panel üreticisi.

Hayırdır sesin çıkmıyor.

Foruma ne zaman girdiğime baktın mı da kendi kendine konuşuyorsun? Paneli UOC üretiyor. Acer'de hissedar ve hala müşterisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi Optix istedim ürün bugün elime ulaşır (öyle dediler ama meçhul :D ) , eğer bir kaç gün sonra lamayı düşünüyorsanız ben Msi Optix Mag241c modelini inceleyip bir yorumda bulunurum .
Monitör elime ulaştı görüntü güzel,kabloları filan tam takır ,arkasında joyistik bulunuyor onun ile görüntü ayarlarını yapabiliyorum (Game modu ,Hz göstergesi ,zamanlayıcı,tepki süresi gibi) yan tarafında kulaklık asma yeri var basınca çıkıyor ve sağlamda onun haricinde hoşuma gitmeyen ledli olmaması arka tarafında diğer modelde led bulunuyor fakat 241c modelinde led bulunmuyor ,yükseklik ayarı yok sadece 25 derece açıyla aşağı yukarı kaldırabiliyoruz monitörü ,duvara asma vidaları ile geldi isteyen duvara asar . Diyeceklerim bu kadar dostum karar senin tavsiyem Msi optix 241cr modelini alman ama oda biraz pahalı .

Yeni konular

Geri
Yukarı