1600 TL 165Hz veya 144 Hz monitör önerisi

Bu bütçedeki en iyi tercih olacaktır.

Ölü piksel sorunları mevcut, @Ramazan Ö canlı örneği.

Son düzenleme:
Acer Nitro VG240YSbmiipx 23.8" 1 MS 165 Hz 2xHDMI+DP FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri
1630007204987.png

1380 TL'ye aldım birkaç ay önce. Dahili hoparlör, 165 Hz, HDR modu, IPS ekran, içinden DP kablosu çıkıyor, çerçevesi çok ince. Ölü piksel sorunu yaşamadım. Öneririm fakat MSI G241 gibi modeller de 1400 ( şu anda 1560 TL) civarına düşebiliyor. İsterseniz bekleyin, bekleyemezseniz bunu alın güzel monitördür.

Acer Nitro VG240YSbmiipx 23.8" 1 MS 165 Hz 2xHDMI+DP FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör Fiyatları ve ÖzellikleriEki Görüntüle 1149682

1380 TL'ye aldım birkaç ay önce. Dahili hoparlör, 165 Hz, HDR modu, IPS ekran, içinden DP kablosu çıkıyor, çerçevesi çok ince. Ölü piksel sorunu yaşamadım. Öneririm fakat MSI G241 gibi modeller de 1400 ( şu anda 1560 TL) civarına düşebiliyor. İsterseniz bekleyin, bekleyemezseniz bunu alın güzel monitördür.

Hocam peki bu monitör nasıldır attığınız monitör ile arasında kaldım sizce hangisini almam daha iyi olur bilgilendirir misiniz?

Hocam peki bu monitör nasıldır attığınız monitör ile arasında kaldım sizce hangisini almam daha iyi olur bilgilendirir misiniz?

Ben kullanıyorum çok memnunum.

1080p hocam bu arkadaş yakından bakarsa pikselleri sayar zaten.

Kağıt üstünde güzel bir monitör. Ben Acer olanı kullandığım için iyi olduğuna kefilim. Renk gamı en iyi olan ve 8bit gerçek derinlik sunan seçenek şu:

MSI 23.8" OPTIX G241 Gaming Monitör, FHD, IPS, 144HZ, 1MS, HDMI+DP
MSI 23.8" OPTIX G241 Gaming Monitör, FHD, IPS, 144HZ, 1MS, HDMI+DP : Msi: Amazon.com.tr: Bilgisayar

Acer'ın artıları ise dahili hoparlöre ve 165 Hz yenileme hızına sahip olması. Kağıt üstünde parlaklık ve renk gamı oranlarında hem LG hem MSI'ın gerisinde kalsa da, HDR modu açıkken gözümü rahatsız edecek derecede parlak oluyor ekran. MSI'ın eksisi ise HDR modu bulunmaması. Seçim sizin üç monitör de güzeldir.

Geri
Yukarı