1600 TL bütçe ile monitör ve oyun bilgisayarı

lilah4545

Hectopat
Arkadaşlar ben bu sistemi topladım fakat 200 TL lik bir de monitör alacağım.

VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 18,5'' S19B150N GEN

Ben bu monitörü almayı düşünüyorum 204 tl ve uygun bir monitör gibi duruyor. Sistem hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum , 1-2 hafta içinde bilgisayarı alacağım.

Bir de ben bu sistemi topladım fakat kdv dahil 1.878.93 TL yazıyor. Bunun gerçek fiyatı 1.409.20 TL değil mi bir sorun çıkmasın da ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altta da yazdığı gibi avantajlı tutar nakit ödemede gerçekleşir veya kredi kartında yani fiyat 1409 TL. Bir de işlemcin için RAM'ini 1866 mhz alırsan işlemcin için iyi olacaktır AMD'lerin frekansı 1866 Mhz'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby Mİ !!?? Dostum ne yaptın sen öyle ? O 500W zaten yetmeyebilir bir de Frisby olursa hiç yetmez sistemi yakma ihtimalin birden tavan yapar. Biraz beklersen sana bir sistem toplayayım.

Bütçeni biraz daha zorlayabilirsen en avantajlı sistem bu olur zira hem Full HD ve 21.5" bir monitörün olur hem de bilgisayarının parçaları dengeli ve kaliteli olur :

Toplam (KDV Dahil):​
2.379,20 TL
*1.784,40 TL

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı