1600 TL Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

SquirreL

Hectopat
Bugün akşam bir laptop almayı düşünüyorum, 1600 liraya kadar çıkabiliyorum maksimum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, aklımda DELL ve ASUS var. Şimdilik bu markaların bazı modellerini inceledim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün akşam bir laptop almayı düşünüyorum, 1600 liraya kadar çıkabiliyorum maksimum. Tavsiyelerinizi bekliyorum, aklımda DELL ve ASUS var. Şimdilik bu markaların bazı modellerini inceledim. Şimdiden teşekkürler.
Kardeşim bence acele etme. Bi kaç gün bekle akşam 8-9 sıraları pcdepo.com sitesine girip bak. Bende zira Asus X550JX-XX099D modeline 2200 tl'yi gözden çıkartmıştım fakat Bi gece 1638 tl yazısını görünce hemen aldım. Tek sıkıntısı 5-6 iş günü içerisinde gelmesi. Biraz gez derim ben..

Şuan X550JX 8GB modeli 1883 lira. 4GB modeli daha da ucuz. İsterseniz alabilirsiniz, 4gb alırsanız ilerde bütçe çıkınca RAM SSD takviyesi yaparsınız harika olur.

takipteyim dostum çok sağol akşamı bekliyorum saat 8 den sonra fiyat düşmez ise 4 gb lık olandan alıcam bir adet aynen dediğin gibi yapmayı düşünüyorum :) Valla aklımın ucundan geçmiyordu bu notebook sen olmasan :)

takipteyim dostum çok sağol akşamı bekliyorum saat 8 den sonra fiyat düşmez ise 4 gb lık olandan alıcam bir adet aynen dediğin gibi yapmayı düşünüyorum :) Valla aklımın ucundan geçmiyordu bu notebook sen olmasan :)
Her işte bir hayır vardır. Ama şunu unutma 1 hafta beklemen gerekiyor ürünü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı