1600 TL F/P telefon önerisi

Redmi Note 8 cihazını 5 gündür kullanıyorum ve bu bütçeye sahipseniz öneririm. Kamera olsun , şarj olsun , akıcılık olsun beni hiç üzmedi. Başta Xiaomiye önyargılıydım ancak önyargımı kırdım diyebilirim. Tavsiye ederim. Şarjı aşağı yukarı 1.5 gün gidiyor bende tabii kullanıma göre değişir.

Redmi Note 8 cihazını 5 gündür kullanıyorum ve bu bütçeye sahipseniz öneririm. Kamera olsun , şarj olsun , akıcılık olsun beni hiç üzmedi. Başta Xiaomiye önyargılıydım ancak önyargımı kırdım diyebilirim. Tavsiye ederim. Şarjı aşağı yukarı 1.5 gün gidiyor bende tabii kullanıma göre değişir.
Her şeyiyle öneririm.
Rica etsem bir kaç tane gece ve gündüz çekimi atabilir misiniz ?

Realme 5i'ye bakabilirsin. Ama kamerasıda performansıda iyi olur dersen gm9 pro candır. Dxomark'ın en iyi 19 numaralı kamerası seçildi. Amoled ekranı olmasıda diğerlerine göre bir avantaj. Birde google kamera'yı yüklersen mükemmel ötesi olur.

Realme 5i'ye bakabilirsin. Ama kamerasıda performansıda iyi olur dersen gm9 pro candır. Dxomark'ın en iyi 19 numaralı kamerası seçildi. Amoled ekranı olmasıda diğerlerine göre bir avantaj. Birde google kamera'yı yüklersen mükemmel ötesi olur.

aynen öyle yaklaşık 5 aydır elimde gm9 pro çok seri ve kararlı çalışıyo . bu fiyata gerçekten inanılmaz ayrıca GM servis hizmetlerini çok geliştirdi servisi de iyi diyebiliriz ücretsiz ekran değişimi bile oluyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı