1600 TL kasa önerisi

Bütçe
1600

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, sistemim:

Ryzen 3 3100 (muhtemelen birkaç hafta sonra 3600 veya 3660X olacak).

B550M Pro VDH (şu an takılı olan B450M S2H).

Sapphire Pulse RX 6600.

High Power 500W 80+ Bronze PSU (bunu da değiştirmek istiyorum makul bir öneri varsa duymak isterim).

2 tane 8 GB 3200 MHz Adata XPG D30 RAM.

GeIL SATA 512 GB SSD.

WD Blue 1 TB 7200 RPM HDD.

Dark Diamond Pro mesh (değiştirmek istediğim kasa).

Evet sistemim bu şekilde. Şu anki kasamda 75 dereceyi gördü kart en fazla Dying Light 2 oynarken yükte. Babamın ofisi için eski ekran kartımı (1650S) da kullanarak yeni sistem kuracağız ve şu anki kasamı ona verip kendime yeni kasa almak istiyorum. Bütçem: 1500-1600 fakat az farkla mükemmel kasa kaçırıyorsam biraz daha artabilir.

Önerilerinizi bekliyorum.

@The Man From E.A.R.T.H. @BerkayZ87 kasa uzmanı hocalarımı da etiketleyeyim. :)

Evet PSU için ayrı bütçe ayarlayacağım.
O halde bu attığım kasaya bakabilirsin. Alternatif olarak Lian Li Lancool II Mesh RGB satıyorum 1450 TL'ye, o ilanıma bakabilirsin.

@Paytak Penguen de Sharkoon CA200M satıyor 1200 TL'ye, ona da bakılabilir.

Tercih senin. Sıfır istersen DLS480 al geç.

@BerkayZ87 hocam bende Blackshark V2 X var, eskiden konuma yazmıştınız cızırtı sorunu vardı Razer'ın gönderdiği dandik çoklayıcıdan dolayı. Açıkçası kasada arkadaşımdan gördüğüm Spec Delta kasası gibi kulaklık ve mikrofon girişi birleşik olsaydı çok iyi olurdu, ses kartıyla uğraşmazdım. Attığınız kasa öyle midir? Ölüm kalım meselesi değil yine de alırım ancak sadece bilmek istiyorum. (Spec Delta asla almam.)

Attığınız ikinci el kasalarda bu özellik varsa onu da bilmek isterim.

@BerkayZ87 hocam bende Blackshark V2 X var, eskiden konuma yazmıştınız cızırtı sorunu vardı Razer'ın gönderdiği dandik çoklayıcıdan dolayı. Açıkçası kasada arkadaşımdan gördüğüm Spec Delta kasası gibi kulaklık ve mikrofon girişi birleşik olsaydı çok iyi olurdu, ses kartıyla uğraşmazdım. Attığınız kasa öyle midir? Ölüm kalım meselesi değil yine de alırım ancak sadece bilmek istiyorum. (Spec Delta asla almam.)

Attığınız ikinci el kasalarda bu özellik varsa onu da bilmek isterim.
İkili giriş var, tekli giriş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı