1600 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Bütçeyi biraz arttırarak bunu alabilirsiniz.
upload_2016-2-16_18-8-28.png

Bence Bu sistemi almalısınız DDR4 sistem. Ve gayet işinizi göreceketir.Pentium g3258 koymmın nedeni g4400 ün stokta kalmamış olması idi aynı fiyatlar sotğa gelmesini bekle.Eki Görüntüle 142564
Öncelikle anakart-işlemci uyumsuz. Ayrıca G3258 iki çekirdek, yani 4 çekirdek isteyen oyun ve de uygulamalarda sıkıntı yaratacaktır.
Anakart: MSI H110M PRO-VD 192,60 TL
İşlemci:
Intel Core i3-6100 427,19 TL
Bellek:
HyperX FURY Black 8GB 2133MHz (HX421C14FB/8) 155,21 TL
Ekran Kartı:
ASUS GTX 750 Ti STRIX OC 2GB 510,01 TL
Depolama:
WD Blue 3,5" 1TB 7200RPM (WD10EZEX) 177,64 TL
Kasa:
Aerocool GT Advance 500W 179,02 TL
Toplam:
1.659,67

Bu sistemi de düşünebilirsiniz. webdenal.com'da ekran kartı dışından tüm parçalar mevcut, ekran kartını Vatan Bilgisayar'dan alabilirsiniz. GTX 750 Ti'ın R9 265'ten daha performanslı olduğunu düşünüyorum.
Şu sistem sizin işinizi yeteri kadar görecektir. O fiyata daha iyisi zor hocam.

@Doğukan Seyfi Bütçenizi belirtirseniz size de yardımcı olabilirim.

Bu sistem çok daha fazla performans verecektir. İçinde R9 380 bulunmakta. Fakat DDR3 bir sistem.

Eki Görüntüle 142562
Kardeşim o işlemci için ekran kartı fazla iyi darboğaz olacaktır.İşlemciden o kadar kısıp ekran kartına yüklenmek mantıksız o ekran kartının bindirdiği yükü o işlemci kaldıramaz.En azından i3 6100 gerek.

Bence Bu sistemi almalısınız DDR4 sistem. Ve gayet işinizi göreceketir.Pentium g3258 koymmın nedeni g4400 ün stokta kalmamış olması idi aynı fiyatlar sotğa gelmesini bekle.Eki Görüntüle 142564
Bu sistemin gerçekten iyi bir performans verebileceğine eminseniz bende toplayacağım bunu.

Arkadaşlar benim bütçem 1500 tl civarı şuan hazırda topladığım apu sistem var. Ama bana aynı fiyata apu'dan daha iyi performans sağlayacak sistem önerirseniz memnun olurum.

Öncelikle anakart-işlemci uyumsuz. Ayrıca G3258 iki çekirdek, yani 4 çekirdek isteyen oyun ve de uygulamalarda sıkıntı yaratacaktır.
Şu sistem sizin işinizi yeteri kadar görecektir. O fiyata daha iyisi zor hocam.
Keşke açıklamamı bir dinleseydin de öyle cevap verseydin.Ve bence sizin önerdiğiniz sistemden daha iyi performans vereceğine eminim bu arada o işlemcinin açamayacağı oyun yoktur far cry 4 de dahil.

Keşke açıklamamı bir dinleseydin de öyle cevap verseydin.Ve bence sizin önerdiğiniz sistemden daha iyi performans vereceğine eminim bu arada o işlemcinin açamayacağı oyun yoktur far cry 4 de dahil.
Ben sizi gayet iyi dinledim. Bu sizin bilgisizliğinizdir. G3258, BF4 gibi oyunların multiplayer modunda kasılma yaşatmaktadır. Değil 4Ghz'e 5 bile çıkarsanız orta seviye kartlarda performansı yetmemektedir. Ayrıca daha güncel sistemi toplayabilme seçeneğin varsa neden toplamayasın?

Çetin acar topladığın o sistem uyumsuz h110m e g3258 takılamaz işlemci uymaz o anakarta hem arkadaşta doğru söylüyor istersen 5ghz e çıkar yine fazla dayanmaz suan bile yetersiz geldiği oyunlar var

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı