1600 TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçemi 1700-1800 civarına zorlayabilirim önerileriniz varsa daha bekliyorum kablosuz olması tercihim.
Hocam Cloud 2 Wireless ve G733'ten baska pek fazla seceneginiz yok gibi. Ikisi arasindan Cloud 2 Wireless tercih ederdim. Onun disinda yukarida Razer öneren vardı, nasil bir kulaklik bilmiyorum.

Kısacası dediklerimizden başka pek seçenek yok gibi.

Hocam Cloud 2 Wireless ve G733'ten baska pek fazla seceneginiz yok gibi. Ikisi arasindan Cloud 2 Wireless tercih ederdim. Onun disinda yukarida Razer öneren vardı, nasıl bir kulaklık bilmiyorum.

Kısacası dediklerimizden başka pek seçenek yok gibi.

Sizin yazdıklarınızdan sonra düşündüm SteelSeries Arctis 7 de mantıklı geldi açıkçası biraz araştırdıktan sonra. G733 düşünüyordum ilk başta fakat 1000 TL olup ondan daha iyi ses kalitesine sahip olan kulaklık olduğunu söylemisler hani 700 TL fazla fakat aman aman bir farkı yokmus bu yüzden onu da cikardim aklimdan.

Sizin yazdıklarınızdan sonra düşündüm SteelSeries Arctis 7 de mantıklı geldi açıkçası biraz araştırdıktan sonra. G733 düşünüyordum ilk başta fakat 1000 TL olup ondan daha iyi ses kalitesine sahip olan kulaklık olduğunu söylemisler hani 700 TL fazla fakat aman aman bir farkı yokmus bu yüzden onu da cikardim aklimdan.
Evet hocam ben de önermiyorum G733. Sponsor olunmasaydı hiçbir şekilde konuşulmayacak bir kulaklık bana göre. Zaten o yüzden ikisi arasından Cloud 2 Wireless önerdim. Arctis 7 de bakabilirsiniz.

Evet hocam ben de önermiyorum G733. Sponsor olunmasaydı hiçbir şekilde konuşulmayacak bir kulaklık bana göre. Zaten o yüzden ikisi arasından Cloud 2 Wireless önerdim. Arctis 7 de bakabilirsiniz.

Cloud 2 almakta çok istemiyorum açıkçası 1550 TL sanırım en ucuzu 100 TL ekleyip Arctis 7 almak daha mantıklı geliyor. Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim :)

Yeni kulaklığımın incelemesi:

Yeni konular

Geri
Yukarı