1600 TL PC tavsiyesi

EmreKaçmaz

Hectopat
Daha fazla  
Ben bunu düşünüyorum. Sizce?

TOPLAMA.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bütçeni biraz daha arttırabilirsen bu sistemi kesinlikle al derim. O monitör olmamış VGA destekli ve 1600x900 çözünürlüğü destekliyor hiçbir işini görmez. Teknobiyotik sitesinden topladım.
Adsız.png

Eğer bütçeni biraz daha arttırabilirsen bu sistemi kesinlikle al derim. O monitör olmamış VGA destekli ve 1600x900 çözünürlüğü destekliyor hiçbir işini görmez. Teknobiyotik sitesinden topladım.
Eki Görüntüle 198642

Bende bu sistemi topluyorum. Ama sana bir sorum olucak X840 ile RX 460 dar boğaz yapar mı?

Bugün Amerikada başkanlık seçimleri var clinton önde böyle devam ederse dolar biraz düşer bütçemi çok aşamam en fazla 1650 tl yaparım doların düştüğnüde hesap edersek 1700 tl bir sistem 1650ye kadar düşer
yani en fazla 1700 tl bir sistem toplarım

bana f/p lazım ama daha çok ekran kartına vereceğim bütçemi e
şuanlık g4400 ve R7 360ın çift fanlısını düşünüyorum

cbox almak gibi bir düşüncem var (monitör)

upload_2016-11-9_15-2-33.png
sizce bu nasıl

bütçeme biraz daha zorladım 1750 lira civarı

Eki Görüntüle 198642

hocam bende bu sistemi toplamayı düşünüyorum ama sitede rx460 yoktu bulamadım 470 ekledim bir uyuşmazlık falan olmaz değil mi? bu arada dolar fırladığı için 2.257,52 TL olmuş toplam :(

hocam bende bu sistemi toplamayı düşünüyorum ama sitede rx460 yoktu bulamadım 470 ekledim bir uyuşmazlık falan olmaz değil mi? bu arada dolar fırladığı için 2.257,52 TL olmuş toplam :(
Bazı yerlerde darboğaz yaşayabilirsin fakat çok büyük bir kayıp vermez. X4 860K alabilirsen daha iyi olur.

bana f/p lazım ama daha çok ekran kartına vereceğim bütçemi e
şuanlık g4400 ve R7 360ın çift fanlısını düşünüyorum

cbox almak gibi bir düşüncem var (monitör)

Eki Görüntüle 199141 sizce bu nasıl

bütçeme biraz daha zorladım 1750 lira civarı
Pentium işlemci alma gereksiz olur ve ekran kartı eski nesil bunu önermem.
IArda06 arkadaşın önerdiği sistemi öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı