1600 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

caner782

Kilopat
Daha fazla  
Sistemimde GTX 1050 Ti ve Ryzen 5 1400 var. Biliyorum; şu an bu sistem için gereksiz, bir monitör arayışı fakat ileriye dönük güncelleme gibi planlarım var veyahut ekstra bir bilgisayar almak tarzında. Çalışma yoğunluğu ve saatlerinden ötürü günde 3 ila 4 saat arası oyun oynayabiliyorum, oynadığım oyunlar da CS:GO ve LoL, o yüzden 60Hz'ten 144Hz'e geçenlerin anlattığı hazzı yaşamak için almayı düşünüyorum ki ileriye dönükte bir yatırım olur benim adıma. Sizden isteğim de 1400-1600 lira arası VA panele sahip, mümkünse James Donkey gibi markaların olmadığı monitör önerileri. Ekstradan bir soru olarak da, okuduğum kadarıyla bazı HDMI versiyonları 120Hz'ten fazlasını sunamıyor oluşu. Bu doğru mudur? Doğruysa bir adet de 144Hz sunabilecek HDMI kablosu. Şimdiden teşekkür ederim.

Display port alın derim. Dediğiniz 144hz hissi çok güzel zevkli bir his, geçmeniz iyi olmuş. Tavsiyem

100tl kaliteli bir dp kablosu ile 1600 civarlarına geliyor. Ms olayına takılmayın satış stretijisidir.

Sistemimde GTX 1050 Ti ve Ryzen 5 1400 var. Biliyorum; şu an bu sistem için gereksiz, bir monitör arayışı fakat ileriye dönük güncelleme gibi planlarım var veyahut ekstra bir bilgisayar almak tarzında. Çalışma yoğunluğu ve saatlerinden ötürü günde 3 ila 4 saat arası oyun oynayabiliyorum, oynadığım oyunlar da CS:GO ve LoL, o yüzden 60Hz'ten 144Hz'e geçenlerin anlattığı hazzı yaşamak için almayı düşünüyorum ki ileriye dönükte bir yatırım olur benim adıma. Sizden isteğim de 1400-1600 lira arası VA panele sahip, mümkünse James Donkey gibi markaların olmadığı monitör önerileri. Ekstradan bir soru olarak da, okuduğum kadarıyla bazı HDMI versiyonları 120Hz'ten fazlasını sunamıyor oluşu. Bu doğru mudur? Doğruysa bir adet de 144Hz sunabilecek HDMI kablosu. Şimdiden teşekkür ederim.
Türkiye'nin en ucuz monitörü James Donkey'in. Kötü değil, bence bakabilirsiniz.

İkisi arasında kaldım. Tek fark panel olarak gözüküyor. Siz olsanız hangisini alırdınız?

İkisi arasında kaldım. Tek fark panel olarak gözüküyor. Siz olsanız hangisini alırdınız?
Rekabetçi oyunlara önem veriyorsan Asus daha iyi bence.

Rekabetçi oyunlara önem veriyorsan Asus daha iyi bence.

Önem vermekten ziyade keyfime düşkün biriyim ve Curved büyüsüne kapıldım diyebilirim. Samsung olanı sipariş ettim elime ulaşınca değerlendirme yazarım. Yardımlarınız için sağ olun.
Monitör elime ulaştı paketlenmesi güzeldi, kurulumu kolaydı ama tek bir sıkıntı var, sanki tam netlik yok. Nasıl anlatsam bilemiyorum ama keskinliği yumuşatma yok gibi bir şey oyunlardan örnek verecek olursam. Bu sorun nasıl çözülebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı