1600 TL'ye kadar kablolu fare önerisi

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar deathadder v3 ya da dav3 bakıcam nokta koymadığım için 1 saatlik uyarı aldım cevap yazamadım. Birde deathadder v3 itopya da 1490 TL sinerjiden mı alayım itopyadan mı .

V3 daha iyiymiş. Bakmadım.
V3 daha iyi gözüküyor.

DeathAdder V3 var iken, başka bir model alınmaz.
Bu modeli almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Bilmiyorum ne kadar uygun bu sitede böyle söylemem ama 1000 TL'ye 3 ay önce aldığım Razer Viper 8KHz faremi satıyorum Dolap'ta ve Sahibinden'de. Tüm kutu içeriği, faturası dahil. Farede çizik bile yok. Laptop'a geçtim kablolardan kurtulup kablosuza geçtiğim için satıyorum. İlgilenirsen linkini özelden atarım.
V3 e karar verdim teşekkürler.

Deathadder V3 ya da XM1r. Coating olarak XM1r daha iyi fakat diğer özelliklerde DAV3.

Komple tutmak Palm oluyor ve DAV3 de ergo. Yani DAV3 almalısınız.
Dav3 alıyorum itopyadan mı alayım sinerjiden mı.

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar deathadder v3 ya da dav3 bakıcam nokta koymadığım için 1 saatlik uyarı aldım cevap yazamadım. Birde deathadder v3 itopya da 1490 TL sinerjiden mı alayım itopyadan mı .

V3 daha iyi gözüküyor.

Bu modeli almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

V3 e karar verdim teşekkürler.

Dav3 alıyorum itopyadan mı alayım sinerjiden mı.
Ucuz olan yerden alın. İki yerde güvenilir.

Teşekkürler ucuz olan yerden alıyorum
Razer Deathadder V3'de 8K Hz özelliği var bu özelliği kullanmak istiyorsanız işlemcinizin iyi olması gerek ve en az 240Hz monitörünüzün olması gerek 144 Hz Monitörünüz varsa 1K Hz ve 8K Hz arasındaki fark sistemi zorlamaya değmez.

Ucuz olan yerden alın. İki yerde güvenilir.
Teşekkürler ucuz olan yerden
Razer Deathadder V3'de 8K Hz özelliği var bu özelliği kullanmak istiyorsanız işlemcinizin iyi olması gerek ve en az 240Hz monitörünüzün olması gerek 144 Hz Monitörünüz varsa 1K Hz ve 8K Hz arasındaki fark sistemi zorlamaya değmez.
13700kf var 165 hz monitör var. 2k ya da 4k khzde kullanırım sanırım. 8k kHz gitmez mi.

Çözünürlükle farenin tarama hızı hz'inin nasıl bir ilgisi var?
Çözünürlükle alakası yok Ekranın Tazeleme Hızı ile alakası var. Ekranının tazeleme hızı ne kadar çoksa farenin akıcılığı o kadar artıyor. 8Khz için en düşük ekran tazeleme hızı 240 Hz'dir.

Geri
Yukarı