1600 TL'ye Kadar Notebook Önerisi

sahiner1234

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhabalar. Teknolojiden anlayan cok arkadas oldugunu gorunce daha yeni uye oldum. Teknolojiyle aram yok maalesef.

Bi derste program kullanmamiz gerektiginden acil notebook lazim oldu. Acil notebook almam lazim. Bana tavsiyelerde bulunabilir misiniz, cok pahali olmazsa iyi olur. Bilgisayara oyun bile yuklemeyen bi insanim. Sadece autocad, sap2000 gibi programlar kullanacagim ve internet, film amacli.

Freedos notebooklarda olabillir, 200 TL civari ucuz oluyomus galiba.
Isletim sistemi amd olsa her islevi goruyo mu intel gibi, amd ler biraz daha uygun oluyo galiba, ekonomik durumum suan iyi olmadigindan borc alip, satin alcam notebooku, o yuzden fiyat ustunde cok duruyorum
Marka olarak aklimda lenovo,asus,dell gibi markalar var ama siz ne tavsiye edersiniz?

Acer A6 4gb Ram 500gb Hdd 3gb Ekran Karti 33685884 - n11.com

Acer A8 4gb Ram 500gb Hdd 4gb Ekran Kartı 37621984 - n11.com

Şunlar nasil mesela?

1000-1600 tl arasi bi laptop onerebilcek var mi?

Guzel laptopmus. O ozelliklere 4 gb ram dusuk olur mu?

Bide dedigin gibi butceyi yukselttim. 3-5 senede bi kere aliyoruz, almisken idare eder bisey olsun.

Harici hard diskim var. O yuzden en son dikkat ettigim şey o ama şimdi 4 gb ram yeter mi diyosunuz? Ayrica butceyi 2000 tl ye kadar yukselttim. Onerebileceginiz baska bi model.varsa onada bakarim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı