1600 TL'ye TKL klavye önerisi

YasirExe

Hectopat
Daha fazla  
Maximum 1600 TL bütçem var ve TKL klavye arıyorum. %60 için Redragon Fizz düşünüyordum ama kodlama yaparken sıkıntı çıkarabilir pek istemiyorum. Yurt dışı olmazsada güzel olur çünkü yurt dışından klavye alırken hata oluştu 1 ayda anca geldi param bir daha oradan almayı pek düşünmüyorum zorunda olmadığım sürece. Blue switch olmasın red veya brown olursa iyi olur. Hotswappable olursa iyi olur ama zorunlu değil.

Türkiye'de söylediğiniz özelliklerde iyi bir klavye yok gibi.

Logitech G413 TKL alabilirsin gayet guzel oldugunu dusunuyorum ya da SteelSeries Apex 3 de uygun olabilir. Seni bayağı götürür.
İkiside verdiğin paraya değmez ayrıca Apex3 membrane bir klavye bu fiyat bandında en mantıklısı yurtdışından almak.
Yani zorunda olursam alabilirim belki. Bir de sadece ok tuşları olan %65 klavyelerde olabilir varsa ama TKL yine daha iyi olur. Bir de Gamepower suki TKL nasıldır?
Alınmaz çok problemli olduğu söyleniyor.

İkisi de verdiğin paraya değmez ayrıca Apex3 membrane bir klavye bu fiyat bandında en mantıklısı yurt dışından almak.

Alınmaz çok problemli olduğu söyleniyor.

O zaman yurt dışı önerebilirsiniz hiç yurt içi bulamazsam yurt dışı alırım. Bu AK873'ten iyi ya da benzer TKL klavyeler var mı yoksa en iyisi bu mu bu fiyatta?

Bu fiyata en iyisi bu. Bütçen 2500 e kadar çıkar diyorsan AK820 Pro ya da AK820 de bakılabilir.

Geri
Yukarı