16000-17000 TL bilgisayar toplama

Genelde uyumsuz parçalar ve uyumsuz driverlar sebep oluyor ya da yerli yersiz OC yapmalar. Kronik denmez de uyumsuz toplamak ve driver kullanımı denilebilir.
bunları yapmak için az bilgili olmak lazım, bilgili olan biride zaten kendisi sistem toplardı. açıkcası benim bütçem düşük olsa alırım amd zaten az biraz bilgim var, ancak bütçe varsa 3060ti alıp geçebilir diye düşünüyorum.

bunları yapmak için bilgili olmak lazım bilgili olan biride zaten kendisi sistem toplardı, açıkcası benim bütçem düşük olsa alırım amd zaten az biraz bilgim var, ancak bütçe varsa 3060ti alıp geçebilir diye düşünüyorum.
Yapmaya da gerek yok ki. Sistemler zaten her oyunu aşırı rahat açıyor ve ben 20 30FPS fazla için bu uğraşa girip de ömrünü de kısaltmazdım sistemin. Ayrıca VRAM açısından da rahatlatıyor, 3060ti 8 GB sunuyordu sanırım ve bence uzun vadede yetmez bu her ne kadar özellik sunsa da. Tabii, tercihe bağlı. İsterse AMD alır isterse NVIDIA. Ben AMD alıp sistemi yükseltir senelerce kullanırdım.

Yapmaya da gerek yok ki. Sistemler zaten her oyunu aşırı rahat açıyor ve ben 20 30FPS fazla için bu uğraşa girip de ömrünü de kısaltmazdım sistemin. Ayrıca VRAM açısından da rahatlatıyor, 3060ti 8 GB sunuyordu sanırım ve bence uzun vadede yetmez bu her ne kadar özellik sunsa da. Tabii, tercihe bağlı. İsterse AMD alır isterse NVIDIA. Ben AMD alıp sistemi yükseltir senelerce kullanırdım.
Kendi seçimi, ya 3060ti alıp geçer yada amd alıp kalan parayıda değerlendirir. Ben İntel ekran kartlarından umutluyum vallaha umarım yakın zamanda iyi seviyeye gelir.

Geri
Yukarı