16000-17000 TL PC önerisi

FoxinTheBox

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda iyice kafaya taktım, 16 17 bin TL civarı 3060'lı bir PC almak istiyorum. Ama hangi model marka özellik ne yapacağımı bilmiyorum. ROG serisi çok hoşuma gidiyordu tip olarak bayağı takmıştım hala daha vazgeçemiyorum ama burada ROG vs Legion gibi birkaç konuya baktım 50-60 sayfa okudum ama yine karar veremedim. Şimdi ROG'da MUX olmaması bence de büyük sıkıntı ama buna rağmen vazgeçemiyorum. Bir de bunun yanın nits olayı var Lenovo bu konuda da önde. E şimdi ben ne yapayım bir yanda daha iyi soğutma daha güzel tasarım ROG, diğer yanda daha iyi panel MUX ama bunun yanında daha kötü görünen(bana göre) Legion. Bir de bunlarında dışında MSI var onlarda çok iyi ama pahalı. Şimdi alta birkaç link atacağım Amazon'dan ve Hepsiburada'dan bulduğum ve almak istediğim PC'ler sizde bu konuda fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum. Panel, görüntü, işlemci, ekran kartı, kaç inc olmalı vs bu konu her türlü fikirlere ve başka önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.
İki ROG birbirinin muadili hemen hemen aynı özelliklerde Amazon'daki 300 Hz 18 bin küsür civarı geliyor, Hepsiburada 165Hz ve 22k. Lenovo'yu ise fp ürünü olabilir diye ekledim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı