16000 TL televizyon önerisi

asga282

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Evdeki televizyona yeğenim oyuncak fırlattı ekran gitti. SAMSUNG UE 55BU8500 55inc 138 cm 4K UHD Smart TV,Uydu Alıcılı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu televizyonu 16000TL'ye almak istiyorum sizce iyi midir? Bu fiyat bandında daha iyi önerileriniz var mıdır? Şimdiden herkese teşekkürler.

Hocam BU8100 modelini kullanmaktayım bende, yani bir alt modeli. Crystal işlemci olduğu için arayüzde donmalar-takılmalar var o yüzden Crystal işlemcili değil de quantum işlemcili bir model almanızı öneriyorum.

Konuyu bende merakla takip ediyorum, 16.000TL' bütçeyle bende şu an televizyon arıyorum, 49inch LG kullanıyordum durdukyere LED'leri yandı, LG hariç Sony ve Samsung markalarına bakıyorum, eğer güzel seçenekler bulursam bende seninle paylaşırım dostum.

Hocam BU8100 modelini kullanmaktayım bende, yani bir alt modeli. Crystal işlemci olduğu için arayüzde donmalar-takılmalar var o yüzden Crystal işlemcili değil de quantum işlemcili bir model almanızı öneriyorum.
Hocam bu önerdiğiniz televizyonda kanallar arası geçiş yavaş deniliyor. Sizin daha önce bu televizyonla tecrübeniz var mıdır? Alsam sorun çıkartır mı acaba?

Samsung'da Quantum Dot teknolojili olanlara bakmanı tavsiye ederim. LG'de ise Nanocell teknolojili olanlara bakmakısın. Samsung'lar çoğunlukla VA panelli olduğundan siyah başarımı daha iyi. Haliyle filmlerde daha etkileyici yüksek kontrast ile birlikte.

Hocam bu önerdiğiniz televizyonda kanallar arası geçiş yavaş deniliyor. Sizin daha önce bu televizyonla tecrübeniz var mıdır? Alsam sorun çıkartır mı acaba?

Hocam önemsencek seviyede değil, bu attığım televizyonu deneyimlemedim fakat benim televizyonumdan daha üst seviye olduğu kesin, benim televizyonda bile öyle önemsencek seviyede yavaş değil 1-1, 5 saniye sonra falan açılıyor bu quantum işlemcili halini düşünemiyorum, ha bu arada öyle kasıyor donuyor tarzı bir şeyde değil anlamışsınızdır siz.

Merhaba arkadaşlar. Evdeki televizyona yeğenim oyuncak fırlattı ekran gitti. SAMSUNG UE 55BU8500 55inc 138 cm 4K UHD Smart TV,Uydu Alıcılı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu televizyonu 16000TL'ye almak istiyorum sizce iyi midir? Bu fiyat bandında daha iyi önerileriniz var mıdır? Şimdiden herkese teşekkürler.

Dostum öğrendiğim kadarıyla LG'nin NanoCell'lerini önermiyorlar, siyahlar hep grimsi duruyormuş, OLED ekranları da önermiyorlar, uzun kullanıma gelmiyormuş, Sony markalara baktım, onlarda 19 bandında, 16 bandında olan televizyonların özellikleri bir türlü beni tatmin etmedi, kiminin işlemcisi kötü paneli güzel, kiminin işletim sistemi iyi işlemcisi kötü, insanın beyni yanıyor 🤷🏻‍♀️

Yeni konular

Geri
Yukarı