16000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Kabile Reisi

Femtopat
Daha fazla  
Ben aranıza bugün katılan bir kardeşinizim ve kafam çok karışık. 16 bin, maksimum 17 bin bütçem var ve masaüstü istemiyorum. Ekran kartı fiyatları 2 katına çıktığı için aynı özellikler laptoptan daha pahalıya patlıyor. Çok bilgili değilim, yeni yeni araştırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Monster Tulparlar çok ilgimi çekti sistem özellikleri vesaire ama forumda çok kötülenmiş. Monster ön yargısı olmadan fikrinizi soruyorum. Mesela Tulpar 22.1 veya farkı var mı bilmiyorum, 22.1. 1 alınır mı? 4-5 sene sağlam oyun oynayabilir miyim? Ömrü yeter mi? (Günde 2-3 saat oynuyorum.)

Ben aranıza bugün katılan bir kardeşinizim ve kafam çok karışık. 16 bin, maksimum 17 bin bütçem var ve masaüstü istemiyorum. Ekran kartı fiyatları 2 katına çıktığı için aynı özellikler laptoptan daha pahalıya patlıyor. Çok bilgili değilim, yeni yeni araştırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Monster Tulpar'lar çok ilgimi çekti sistem özellikleri vesaire ama forumda çok kötülenmiş. Monster ön yargısı olmadan fikrinizi soruyorum. Mesela Tulpar 22.1 veya farkı var mı bilmiyorum, 22.1. 1 alınır mı? 4-5 sene sağlam oyun oynayabilir miyim? Ömrü yeter mi? (Günde 2-3 saat oynuyorum.)

Tulpar'ın yeni kasalarını öneririm. Bir önceki kasalar sıkıntılı. Isınma sorunu mevcut.

TUF modellerinde ısınma sorunu mevcut. ASUS'un ROG serileri daha iyidir.

Geri
Yukarı