16000 TL'ye monitör dahil sistem tavsiyesi

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hepinize iyi aksamlar. Valorant, Zula, RDR2, Forza4, GTA 5 gibi oyunlar oynuyorum. Monitor dahil 16000 TL ile 17000 TL sistem onerir misiniz?

Hocam teşekkürler oncelikle ama 15k ya İncehesap'ta cok guzel sistemler var o site guvenilir mi sizce ben o fiyatlara gore oyle sistemler gorunca şüphe duydum o yuzden bu konuyu açtım sizce.

Hocam teşekkürler oncelikle ama 15k ya İncehesap'ta cok guzel sistemler var o site guvenilir mi sizce ben o fiyatlara gore oyle sistemler gorunca şüphe duydum o yuzden bu konuyu açtım sizce.

İncehesap tamamıyla güvenilir. Birçok içerik üreticisi ile çalışıyorlar ve İstanbul'da şubeleri bulunuyor.

İncehesap tamamıyla güvenilir. Birçok içerik üreticisi ile çalışıyorlar ve İstanbul'da şubeleri bulunu.

İncehesap tamamıyla güvenilir. Birçok içerik üreticisi ile çalışıyorlar ve İstanbul'da şubeleri bulunuyor.

Hocam oncelikle cevap icin teşekkürler ama internette biraz arastirdim iyi diyen var kotu diyenler var kotu diyenlerin cogunlugu aldiklari PClerin kis misinin PC parcalari arizali kimisine cok gec gelip arizali cikmis ve iade edip paralarini almak yaklasik 3 ayi bulmus oyle diyorlar pek emin olamadim arkadasimda aldi oradan seker gibi geldi emin degilim açıkçası.

Hocam oncelikle cevap icin teşekkürler ama internette biraz arastirdim iyi diyen var kotu diyenler var kotu diyenlerin cogunlugu aldiklari pclerin kis misinin PC parcalari arizali kimisine cok gec gelip arizali cikmis ve iade edip paralarini almak yaklasik 3 ayi bulmus oyle diyorlar pek emin olamadim arkadasimda aldi oradan seker gibi geldi emin degilim açıkçası.

O zaman İtopya ve inventusa göz atabilirsiniz. Bir arkadaşım yakın zamanda inventus sitesinden hazır sistem aldı herhangi bir sorun çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı