16000 TL'ye PC toplamak

Bütçe
8000 16000

chn1306

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PC eski oldugundan dolayı yeni bir sistem almayı düşünüyorum. Öncelikle sistemden pek anlamam. PUBG Mobile, Knight Online, Valorant gibi oyunları skıntısız oynamak istiyorum. İkinci el düşünmüyorum. Bilindik sitelerden olursa daha iyi olur. Kasa ekran mouse klavye vs. hepsini yenileyecegim.
Birkaç konu taradıktan sonra şu sistemin iyi olduğunu düşünüyorum;
Bu da her şey dahil:
Bu alınır mı? Yardımlarınız bekliyorum. Bütçem her şey dahil 16000 lira.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. PC eski oldugundan dolayı yeni bir sistem almayı düşünüyorum. Öncelikle sistemden pek anlamam. PUBG Mobile, Knight Online, Valorant gibi oyunları skıntısız oynamak istiyorum. İkinci el düşünmüyorum. Bilindik sitelerden olursa daha iyi olur. Kasa ekran mouse klavye vs. hepsini yenileyecegim.
Birkaç konu taradıktan sonra şu sistemin iyi olduğunu düşünüyorum;
Bu da her şey dahil:
Bu alınır mı? Yardımlarınız bekliyorum. Bütçem her şey dahil 16000 lira.
Şimdiden teşekkürler.

O kasa yerine bunu al dostum. Her bileşeni daha kaliteli.

Monitör, klavye, fare vs. önerisini @GalaxySal450 yapar. Bu konularda bilgilidir.

O kasa yerine bunu al dostum. Her bileşeni daha kaliteli.

Monitör, klavye, fare vs. önerisini @GalaxySal450 yapar. Bu konularda bilgilidir.
Toplam 5000 civarı bir bütçe var. 3000'ini monitör 2000'i ise ekipmana ayrıyorum.

Monitör için şu modeli öneriyorum.

Ekipmanlara gelelim.

tesekkürler önerin için.bakalım aybaşında alcam.
Toplam 5000 civarı bir bütçe var. 3000'ini monitör 2000'i ise ekipmana ayrıyorum.

Monitör için şu modeli öneriyorum.

Ekipmanlara gelelim.

çok tesekkürler önerin için.ay başında alıcam bakalım.

sistemi aldım(sadece mouseu farklı aldım.10 15 gündür kullanıyorum.benim için gayet yeterli.tekrardan tesekkürler yardımınız için.
IMG-20230519-WA0037.jpg

Son düzenleme:
tesekkürler önerin için.bakalım aybaşında alcam.

çok tesekkürler önerin için.ay başında alıcam bakalım.

sistemi aldım(sadece mouseu farklı aldım.10 15 gündür kullanıyorum.benim için gayet yeterli.tekrardan tesekkürler yardımınız için.Eki Görüntüle 1795683
Logitech'in bir faresi mi o? G703 gibi sanki.

Geri
Yukarı