16000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
16000
Merhaba hocam, öncelikle tekrardan hayırlı olsun :) Ekran kartı ayrı olarak kutulu şekilde mi gönderildi beklediğimiz gibi? Sistemden memnun musunuz? Almayı düşünenlere tavsiye eder misiniz en azından?
Evet bilgisayar geldi soğutması kasa falan gerçekten iyi ekran kartı kendi kutusunda ayrı kutuda geldi

Ama ekran kartından cızırtı sesi geliyor bu sesin adıda coil whine galiba

Kardeş şu anda bir sistem alacak olsam bütçem bu civarda olsa sana dua edip almıştım bunu için rahat olsun geldimi sistemin.
Geldi sisteminde bu cızırtı sesini ne yapacağım bilmiyorum

Hayırlı olsun hocam. Ben de dün gece siparişi geçtim bu siteden. Cihazı kaç günde teslim aldınız? Ben mağazadan teslim alacağım. Perşembe'ye kadar hazır olur mu acaba..

Hayırlı olsun hocam. Ben de dün gece siparişi geçtim bu siteden. Cihazı kaç günde teslim aldınız? Ben mağazadan teslim alacağım. Perşembe'ye kadar hazır olur mu acaba..
Hıcam ben hafta sonu söylemiştim pazartesi direk paketlendi diğer hafta oazartesi geldi. Mağazadan teslim alacaksanız daha kısa sürer

Cızırtı falan olmaması gerek sanırım ya. @messinicocugu hocam normal mi bu?

Şansa bağlı her kartta yaşanılabilecek bir durum hocam performansa etki etmez sadece sesten rahatsız olanlar için kötü bir durum.

Geri
Yukarı