1600tl masaüstü

Sistem tam düşündüğüm, gibi ellerine sağlık; ama bi sıkıntı çıktı kartta. 500 tl aşağıya inmek zorunda kalıyorum 1 ay süreliğine. Bendeki işlemci 6300 yerine A10 7650k koysak olur mu? Bir ay sonrada 270x ekran kartı eklesek nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman 1 ay bekle. A10 da bir ekran kartı olduğu için ancak Crossfire (2 ekran kartı) yapabilirsin. Onu da önermiyorum.

Rica ederim. Bundan sonra teşekkürü 'Beğen' butonuna basarak yaparsan sevinirim .

O zaman 1 ay bekle. A10 da bir ekran kartı olduğu için ancak Crossfire (2 ekran kartı) yapabilirsin. Onu da önermiyorum.
Son bir soru sorayım o zaman. İşlemci konusunda Vatan Bilgisayar'daki adam bana "X6 yerine X8 al, kafan rahat olsun." dedi. Biri 6, biri 8 çekirdekmiş. "Bir dahaki 5 sene işlemci değiştirme." falan dedi. Ne kadar doğrudur acaba? 6 ile 8 çekirdek arasında o kadar fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için hiçbir şey değiştirmeyecek. Artan paraları ekran kartına vermelisin. GTX 770 ile FX 6300 kullanılabiliyor. Kafan rahat olsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…