1600tl masaüstü

e5jGgz.png

Sistem tam düşündüğüm, gibi ellerine sağlık; ama bi sıkıntı çıktı kartta. 500 tl aşağıya inmek zorunda kalıyorum 1 ay süreliğine. Bendeki işlemci 6300 yerine A10 7650k koysak olur mu? Bir ay sonrada 270x ekran kartı eklesek nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman 1 ay bekle. A10 da bir ekran kartı olduğu için ancak Crossfire (2 ekran kartı) yapabilirsin. Onu da önermiyorum.

Rica ederim. Bundan sonra teşekkürü 'Beğen' butonuna basarak yaparsan sevinirim :).

O zaman 1 ay bekle. A10 da bir ekran kartı olduğu için ancak Crossfire (2 ekran kartı) yapabilirsin. Onu da önermiyorum.
Son bir soru sorayım o zaman. İşlemci konusunda Vatan Bilgisayar'daki adam bana "X6 yerine X8 al, kafan rahat olsun." dedi. Biri 6, biri 8 çekirdekmiş. "Bir dahaki 5 sene işlemci değiştirme." falan dedi. Ne kadar doğrudur acaba? 6 ile 8 çekirdek arasında o kadar fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için hiçbir şey değiştirmeyecek. Artan paraları ekran kartına vermelisin. GTX 770 ile FX 6300 kullanılabiliyor. Kafan rahat olsun :).

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı