165 Hz 0,5 ms vs 240 Hz 1ms monitör

Bütçe
4400
Özel harflerin kullanımından ban yemişim, cevap veremedim. XL2546 almayı düşünüyordum ama sen öyle deyince bir vazgeçtim. Kullanan biri olarak sence nasıl (XL2546)

Özel harflerin kullanımından ban yemişim, cevap veremedim. XL2546 almayı düşünüyordum ama sen öyle deyince bir vazgeçtim. Kullanan biri olarak sence nasıl (XL2546)
Oyun performansı, malzeme kalitesi, özellikleri açısından mükemmel bir monitör. Ama konu film izlemeye vs geldiğinde IPS monitörlerin renklerine göre TN panel olmasından kaynaklı sınıfta kalıyor. Ben sadece oyun oynuyorum profesyonel manada diyorsanız XL2546 elbette alınır. Ama söylediğim gibi bir ev kullanıcısı olarak diğer etkenler de önemli benim için. O nedenle ben de böyle bir değişikliğe gitmeye karar verdim. İki ürün de sizi kesinlikle üzmez. Bu noktada önemli olan sizin beklentilerinizi hangisi karşılar ona karar vermeniz lazım.

Eğer gelecekte de yüksek hzlerde oynamak istiyorsanız 1080pde,bakın 1080pde,o zaman 280hz alın derim,sisteme upgrade yapacaksanız 144 alabilirsiniz,zira 240 ve üstü olan ürünler çok pahalı.

Geri
Yukarı