165 Hz Ghosting sorunu olmayan monitör önerisi

2ms olduğuna bakmayın. 1ms yazanların tamamı satış stratejisinden yazıyor. Renkleri gerçekten iyi olan bir monitör. IPS panel ve 165Hz. Ghosting sorunu yok.

Bir diğer öneri olarak da Asus atabilirim.
Satış stratejisi demeniz resmen komedi 🤣🤣 sen git 2 ms al o zaman.

Konu sahibine önereceğim monitörler;
Gigabyte G24f-2
Lenovo G24-20 23.8

Samsung Odyssey G3 almayın sakın benim babam kendine 27 inç olanını indirimle almıştı. Aşırı derecede Ghosting var gözle bile görülüyor. Ghosting hariç güzel denilebilir ancak ghosting olması işi bozuyor.

Satış stratejisi demeniz resmen komedi 🤣🤣 sen git 2 ms al o zaman.

Konu sahibine önereceğim monitörler;
Gigabyte G24f-2
Lenovo G24-20 23.8

Samsung Odyssey G3 almayın sakın benim babam kendine 27 inç olanını indirimle almıştı. Aşırı derecede Ghosting var gözle bile görülüyor.
Evet giriş seviye modeller için satış stratejisi.

Sen 1ms ile 2ms arasındaki farkı anla sonra bana anlat. Önünde mükemmel bir monitör duruyorken sırf 2ms olduğu için almazsan buna bir şey diyemem. Aradaki 1ms farkını anlayamazsın. E-spor oyuncusuysan o farklı.
Sırf 2 ms diye alınmaz demedim yalnızca satış stratejisi demenize güldüm. Attığınız monitör güzel olabilir ben sadece dediğinize karşı çıktım. Dediğiniz şeyden 1 ms alınmaz 2 ms ile arasında HİÇ bir fark yok gibi bir anlam çıkıyor çünkü.

Sırf 2 ms diye alınmaz demedim yalnızca satış stratejisi demenize güldüm. Attığınız monitör güzel olabilir ben sadece dediğinize karşı çıktım. Dediğiniz şeyden 1 ms alınmaz 2 ms ile arasında HİÇ bir fark yok gibi bir anlam çıkıyor çünkü.
Evet satış stratejisi, anlamadığınız kısım nedir tam olarak? GPF27RGB144 kullanıyorum, 1Ms verdiğini iddia ediyor. Hiç bir zaman 1MS gecikme süresini göremedim. Şimdi bu satış stratejisi değil de ne?
Ve evet, 0.5Ms-1Ms-2Ms'lerin arasındaki farkı anlamak zor. 0.5 ile 1 imkansız hatta.

Evet satış stratejisi, anlamadığınız kısım nedir tam olarak? GPF27RGB144 kullanıyorum, 1Ms verdiğini iddia ediyor. Hiç bir zaman 1MS gecikme süresini göremedim. Şimdi bu satış stratejisi değil de ne?
Ve evet, 0.5Ms-1Ms-2Ms'lerin arasındaki farkı anlamak zor. 0.5 ile 1 imkansız hatta.
Aldığınız monitörde o değerleri görüyorsanız bize ne? Aldığınız monitör sıkıntılıymış her üretici aynı değil biliyorsunuz. Monitör seçiminize ve üreticiye dikkat edin.

Aldığınız monitörde o değerleri görüyorsanız bize ne? Aldığınız monitör sıkıntılıymış her üretici aynı değil biliyorsunuz. Monitör seçiminize dikkat edin.
Kullandığınız monitörde gidin bakın bir oyunda aldığınız ms değerine. 1 demiyorum 10'dan aşağı gelirse ss at. O zaman kabul ederim. Fakat 1ms alman imkansız.

Geri
Yukarı