165 Hz monitör önerisi

Kutu içerisinde kablolar var mı?

Bir de 240 Hz monitörde 80 FPS alabildiğim bir hikaye oyunu akıcı gözükür mü?

İçerisinden HDMI ve DP kabloları çıkıyor. Ekstradanda USB hub olduğu için USB hub 3.2 için kablosu çıkıyor. O kadar düşük FPS'te bir oyun oynamadım açıkçası ama genel olarak yağ gibi monitör. Ben halen muadillerine göre fiyatının aşağıda olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Anladım hocam, RDR2'yi Ultra oynarsan o FPS oranı normal, çoğu oyunda 250 FPS'e ulaşamazsın zaten kolay kolay. 250 FPS kadar akıcı olmaz tabii ama sırıtmaz. Sistemi atar mısın? Merak ettim.

Anladım hocam, RDR2'yi Ultra oynarsan o FPS oranı normal, çoğu oyunda 250 FPS'e ulaşamazsın zaten kolay kolay. 250 FPS kadar akıcı olmaz tabii ama sırıtmaz. Sistemi atar mısın? Merak ettim.

Sadece hikayeli oyunlarda 240 FPS'ye ulaşamayağımı düşünüyorum. Onun dışında oynadığım FPS oyunlarında 240 FPS'yi rahat geçerim.

Alacağım sistem bu ama işlemcisini i7 14700K olarak, RAM'ini 32 GB ve SSD'yi 2 TB olarak değiştireceğim.

Sadece hikayeli oyunlarda 240 FPS'ye ulaşamayağımı düşünüyorum. Onun dışında oynadığım FPS oyunlarında 240 FPS'yi rahat geçerim.

Alacağım sistem bu ama işlemcisini i7 14700K olarak, RAM'ini 32 GB ve SSD'yi 2 TB olarak değiştireceğim.
Doğru hocam eksik yazmışım. Ben de onu demek istedim. Hikayeli oyunlarda zor demek istemiştim.

Attığım sistemin arka tarafında fan olmuyor değil mi? Onu kendim almam gerekiyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı