1650 için uygun PSU önerisi

GultekinoW

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kız arkadaşım için bir sistem topluyorum. Çoğu parça şu an tamam fakat hala PSU almadım. Evga White W2 500W düşündün ama sizlerin önereceği 700 TL geçmeyecek şekilde uygun bir PSU tavsiyeniz var mıdır?

Merhaba, kız arkadaşım için bir sistem topluyorum. Çoğu parça şu an tamam fakat hala PSU almadım. Evga White W2 500W düşündün ama sizlerin önereceği 700 TL geçmeyecek şekilde uygun bir PSU tavsiyeniz var mıdır?
O tarz markalara girmeyin.
Bunu önerirdim ama fiyatı biraz fazla geldi.
High Power 80 Plus HPQ-500ST-H12S 500 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( Bunu alın )

High Power 80 Plus HPQ-500ST-H12S 500 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( Bunu alın )
Markanın nesi varmış? Ürün pek hoş durmuyor orası bariz fakat, Evga gayet kaliteli bir markadır.
Kaliteli üründür, 700 liraya böyle PSU bulmanız çok zor artık. Tavsiye ederim.

EVGA yılların markası. PSU konusunda da başarılı modelleri var, ancak sizin söylediğiniz modeller (W1-W2) diğer platformlarda en fazla iGPU sistemlere öneriliyor, yani almanızı önermem.

High power için biraz araştırma yapacağım, fiyatı çok uygun hatta.

EVGA yılların markası. PSU konusunda da başarılı modelleri var, ancak sizin söylediğiniz modeller (W1-W2) diğer platformlarda en fazla iGPU sistemlere öneriliyor, yani almanızı önermem.
Önerebileceğiniz PSU var mıdır peki?

High power için biraz araştırma yapacağım, fiyatı çok uygun hatta.

Önerebileceğiniz PSU var mıdır peki?
Fiyatı uygun olduğu kadar sakat da aynı zamanda. PSU çok önemli bir bileşendir, ucuz almaya gelmez.
Fiyatı çok uygunken, bunu tavsiye edebilirim. 700 liraya alternatifi yok.

Ben olsam SHP-650 V2 alırdım. Bayağı uzun süredir favori komponentlerimden birisi bu. Tabii fiyatı 250 TL'yken daha mantıklıydı, ama malum Türkiyedeyiz, dökülmüş sütün arkasından ağlamamak lazım.
Şaka galiba. Korumaları eksik, iç tasarımı eski ve berbat bir güç kaynağı. Eskiden yüksek güce ihtiyaç duyan sistemlerde geçici olarak kullanılırdı fiyatı uygun olduğu için. 300 liradan fazla verilmez bu güç kaynağına.

Şaka galiba. Korumaları eksik, iç tasarımı eski ve berbat bir güç kaynağı. Eskiden yüksek güce ihtiyaç duyan sistemlerde geçici olarak kullanılırdı fiyatı uygun olduğu için. 300 liradan fazla verilmez bu güç kaynağına.
Evet dostum, ben hala 250 TL sanıyordum bu aleti. Benim hatam, kusura bakmayın.

Hydro K overpriced, zaten bazı sorunlara yol açtığını da gördüm.

EVGA W2 iyi değil, bunu söylemek için tier liste bağlı kalmaya gerek yok.

SHP650 V2, 2012'deki turuncu etiketli Corsair VS serisi ile aynı iç yapı. O PSU'ların kronik sorunlu olduğunu belirteyim.

XPG Pylon alınır.

Hydro K overpriced, zaten bazı sorunlara yol açtığını da gördüm.

EVGA W2 iyi değil, bunu söylemek için tier liste bağlı kalmaya gerek yok.

SHP650 V2, 2012'deki turuncu etiketli Corsair VS serisi ile aynı iç yapı. O PSU'ların kronik sorunlu olduğunu belirteyim.

XPG Pylon alınır.
Corsair VS dediğiniz PSU Corsairin bu serisi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı