1650 Super FPS sabitlenmiyor

MetinDai

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite'da FPS'imi 144'e sabitliyorum dümdüz duvara bakıyorum ve FPS sınırsız yapsam 400'lere yakınken 144'e sabitleyince sürekli 120 144, 90 144 oluyor. Fakat hiçbir grafik yok ekranda hareketli hiçbir nesne yok. FPS'im asla sabit değil orada hiçbir zaman 144 sabit değil sürekli drop yer gibi 90'lara düşüyor. Sabit grafiklerde.

CPU: R5 2600
GPU: 1650 Super
Anakart: ASUS PRIME B450M-K
RAM: Crucial 8x2 2400MHz

Son düzenleme:
Drop yer gibi demişsiniz ama gerçekten drop yiyor musunuz? Fortnite'da FPS çok değişken oluyor çünkü drop girmiyorsa sorun yok.
Hayır yani drop yediğinde fps düşer ya bi anda fps öyle düşüyor yani bi anda 90'a düşüyor yani drop yemiyorum fakat arkadaşımda aynı özellikler var aynı yere bakarken o sabit 143-144 alıyor.

Hayır yani drop yediğinde fps düşer ya bi anda fps öyle düşüyor yani bi anda 90'a düşüyor yani drop yemiyorum fakat arkadaşımda aynı özellikler var aynı yere bakarken o sabit 143-144 alıyor.
Bende 1070 var oyunu oynarken benimde FPS sürekli dalgalanıyor ama drop yemediğim için sorun etmiyorum bence sizi rahatsız etmiyorsa takılmayın fazla. Sıcaklık değerlerinizi vs. kontrol edin yine de siz.

Geri
Yukarı